Karkinos Sistem Gemisi Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ]LooPuS[ tarafından 14 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

13. seviye görevleri arasında karkinosu le geçir adında bir görev var..Her neyse 10mil canı olan bu npc ye hasar vermeye basladım , binlerce gülle ve bayağı da tılsım harcadım..Her neyse uzun bir süre sonra npc nin canını ele geçirme seviyesine kadar düşürdüm ve ele geçirme butonuna tıkladım... Bir türlü ele geçirme işlemi gerçekleşmedi..Bir kez daha tıkladım gene gerçekleşmedi..Acaba korsanımmı yetersiz diye kontrol ettim ama korsanım azalmamış hiç..Daha sonra ele geçirme butonu kayboldu ve benim onca güllem , tılsımım ve görev boşa gitti..Görev zaten zor ve tp den başka hiçbir şey de vermiyor..Neden bu tarz hatalar var bu görevde ben boşa mı oynuyorum bu oyunu..Şimdi ben tekrar karkinosa mı vuracam 1 saat boyunca..Yada korsan görevleri neden bu kadar gereksiz ve saçma..

2. Selam,

Karkinos[​IMG]10.000.00015.000- 20 Adet Agwe Tılsımı(Şansa Bağlı)
    - 5 Adet Legba Tılsımı(Şansa Bağlı)
    - 2 Adet Simbi Tılsımı(Şansa Bağlı)
    - 40 Adet Agwe Tılsımı(Şansa Bağlı)
    - 10 Adet Legba Tılsımı(Şansa Bağlı)
    - 4 Adet Simbi Tılsımı(Şansa Bağlı)
    8-9-29/1

Size karkinos sistem gemisi hakkında bazı bilgileri yukarıda verdim. Sizin bu sistem gemisini ele geçirememe sebebiniz, ele geçirme bonusunuzun yeterli olmamasıdır. Ele geçirme bonusunuzun 15.000 olması gerekmektedir.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.