Karanlık ve Fırtınalı Dalgalarda Etkinliği 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 15 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Oyunumuzda bir yenisi yapılan Karanlık ve Fırtınalı Dalgalarda etkinliği 2021 hakkındaki görüş fikir ve düşüncelerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. Selen1453

Selen1453 User

İçki fıçılarını nerede kullanıyoruz?

3. ~Goliath~

~Goliath~ User

Pazar ve tasarım bölümünde hiçbirşey yok hatayı düzeltin , ayrıca npc sayısı çok az zaten 100-200 fıçı kasabiliyoruz onuda biryerden bi adam çıkıyo 2 kere sıkıp batırıp hepsini alıyo gidiyo nasıl iş anlamadım

4. etkınlık de 3 gorevı teslım edemıyoruz neden

5. erşan367

erşan367 User

yazmıştım ama silinmiş bir kez daha yazıyorum. İçki kaçakçısı 80k vurdu ve 5 vuruşta battım yani az değil mi 200k vursun 2 atışta batalım hiç vuramayalım npc ye . Yani etkinlik niye full olmayan gemiler için de yararlı hale getirilmiyor.

Radagast bunu beğendi.
  6. görev teslim edemiyoruz star çözüm bulun baf alamıyoruz içki fıçısı azalmaması lazım sizden kaynaklı sorun

7. Merhaba sayın yetkililer etkinlik görevlerinden 3 ve 4 üncü görevleri yapmama rağmen teslim edemiyorum resimde görüldüğü gibi kaldı https://www.hizliresim.com/qcrc99g yardımcı olurmusunuz

8. Bu içki fıçılarını bir yerde harcayabiliyor muyuz,yoksa sadece oyunun bu gemi atma sistematiği ile ilgili mi?

9. Mister_No

Mister_No User

Bu görev ne menem bir şeydir hiçbir yerde açıklaması yok 1000 içki fıçısı harca diyor nerde harcıycaz nasıl harcıycaz gemide 1500 fıçı oldu aldım görevi geri veremiyorum 500 fıçıya düştü denedim gene olmadı rakibi ele geçiriyorum 20 fıçı alıyorum benden 250 fıçı eksiliyor bi aıklama rica etsem ben gibi bilmeyenlerde öğrense siz üstat lardan.

10. oyunda neden npc yok

11. sayın admin etkimlik sezon görevleri sıfırlanmış neden acaba ılerleme kaydedilmiş ama batırdıgımız npc ve görevler silinmiş

12. sayın admin bu içki fıçıları bizden neye göre eksiliyor ele geçirince anlarım tamamda biri bizi batırdığında farklı miktarlarda 4 veya beş kez neden eksiliyor saçmalığa bak
    20 x İçki Fıçısı kaldırıldı. Nedeni: Etkinlik çarkçısı.
    2021-11-15 23:09:49
    31 x İçki Fıçısı kaldırıldı. Nedeni: Etkinlik çarkçısı.
    2021-11-15 23:09:48
    1 x Hız Taşı kaldırıldı. Nedeni: Kullanıldı.
    2021-11-15 23:09:46
    47 x İçki Fıçısı kaldırıldı. Nedeni: Etkinlik çarkçısı.
    2021-11-15 23:09:44
    69 x İçki Fıçısı kaldırıldı. Nedeni: Etkinlik çarkçısı.

13. elimde fazla yoktu fıçı olsa hepsi gidecek herhalde

14. seyir defterinde giden bu kadar ama gerçekte olan var bi 500 tane buna da bir dikkat et istersen =)

15. Sayın yetkililer oyuna bir girip bakar mısınız Acaip etkinlik npc si var. harita etkinlik npcleriyle dolu hareket bile edemiyoruz o derecee..

16. ayaz61_CAN

ayaz61_CAN User

Sistem bulma etkinliği diye değiştirmeleri lazım etkinliğin adını. Haritada Sistemi bulsan yeter kesmene bile gerek yok

17. Etkinlik saçma ve npcler az. Etkinlikten npclerınden elde edılen ıckı fıcılarını kullanacağımız karaborsa olmalıydı unutuldu sanırım , eğer unutulmadıysa neden bıze bu odul verılıyor ??

18. 4 saate bir atan gemiler onlar içki fıçılarını takas etmemiz için 3 tane görev verici atıyor 3üde farklı itemler ve oyun içi öğelerle takas ediliyor

19. inadınaTR

inadınaTR User

4 saatte 1 atan gemiler ve attığı görev vericiler nereye atıyor nereden takaslayabiliriz ve saat kaçta atıyor bilen var mı

20. erşan367

erşan367 User

Attığı 3 tane npc yi nereye atıyor, gidip de 30 Lara 20 lere atıyorsa lvl düşük olanlar nasıl cikicak saçma. niye güvenli limanda değil yada 1-10 harita arası