Karaborsada Bulunan Teknik Problemler

Konusu 'Yardım' forumundadır ve Rtlevent61 tarafından 28 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bültene üyelik olduğu halde bazı hesaplara kodlar gelmemiştir.Bu kodların gelmemesi sistemde kaynaklanan bir hata sonucudur.Sistemde olan hata yüzünden kodların gelmemesi bazı oyuncuları kırmış ve üzmüştür ,bu kupon kodlarının gelmemesini şansızlık olarak mı adlandırmak gerek ? bu oyunu biz şans üzerinemi oynuyoruz? bu bültene üyeliği olduğu halde kodları gelmeyen oyuncuların ne kabahati vardır.? Sayın yöneticiler adalet ve hak bunun neresindedir.? Lütfen gerekli iletişimleri yaparak bu mağduriyetlerin telafisini sağlayınız.

BİROYUNCU bunu beğendi.
  2. Selam ,

Kuponlar konusunda, bir hata bulunmamaktadır.

Saygılarımla.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Mart 2018
  3. BİROYUNCU

BİROYUNCU User

Peki geri dönüş olucakmı tekrarda kod gonderılmeyen hesaplara kod gonderilicekmi acaba ?

4. ozican2525

ozican2525 User

Bir grup 6 aydan fazla aktif olmayan bir kod aldı. Bir grup, 6 aydan daha kısa bir süre boyunca aktif olmayan bir kod aldı. Bir grup aktif olarak oynayan bir kod aldı. Bu koşulları sağlayanlara mail geldi koşulları sağlamıyorsanız geri dönüş yapılmıyacaktır

5. BİROYUNCU

BİROYUNCU User

nasıl anlayabılırım ne kadar aktıf oldugumu peki ?

6. ozican2525

ozican2525 User

Oyunu ne kadar süredir oynuyorsan ordan hesaplayabilirsin.

7. BİROYUNCU

BİROYUNCU User

hesap 1 yıllık neyse tamam bılgılendırme ıcın teşekkürler ama başka kupanlar nasip olur belki

8. belalim

belalim User

2015 ten bu yana bu oyunu oynuyorum haber bültenine üyeliğim var engel listesinde değilsiniz spamları vs leride kontrol ettim hiç bir şekilde engeli değilsiniz bu şekilde bile oyuna ve haber bültenine 2015 ten beri üye olmama rağmen bir tane kod e postama gelmedi bu konuda nasıl yardımcı olacaksınız acaba sistemin hatasını biz neden çekiyoruz pırıltı katlayıcı aldım boor kupası aldım tavernada bokor kullanamıyoruz sistemden dolayı pırıltı katlayıcı 30 günlük aldım oda halen inci bir kere 100 inci gelmiş değil bu nasıl bir şey bu sorunlar bir bizlerdemi var 3 yıldır kod kullanamıyoruz bokor alıyoruz onuda kullanamıyoruz pırıltı katlayıcımız var gelen ödüller halen eski şekilde geliyor bu nasıl bir şey anlamadım

karacabeyli bunu beğendi.
  9. Jeckpot

Jeckpot User

Umarım en kısa zamanda bu sorun halledilir arkadaşım herşey zamanla yoluna girer iyi oyunlar

10. belalim

belalim User

vallaha sanmıyorum bugüne dek açtığım hiç bir konu hakkında gerek adminler gerek modlar daha bir kez bir bilgilendirme vermiş değiller pırıltı katlayıcı aldım pırıltıdan eser yok her türlü haber bülteni e postama gelirken nedense 3 yıldır bir tane kod e postam gelmiş değil engeli yada haber bültenine üye olun diyorlar peki üye değilsem engeli isem neden diğer tüm haber bültenleri e postama geliyor anlıyacagın adaletsizlik var oyunda örneğin bu forumda 2 defa uzaklaştırıldım en son oyun admminlerine bildirim yaptım ve haksız uzaklaştırma yapıldığı tespit edilmiş cezam kaldırılmıştır biz paramızla rezil oluyoruz adminlerin modların umrunda değil

11. Support'un kodlar konusunda ki cevabı :" Bu konuda yapılabilecek birşey bulunmuyor"

12. kingSo

kingSo User

Arkadaşımın gemisi için gonderilmis kodu benim gemimde kullanabilir miyiz ?

Kodu kullanan arkadaşlar kazandiklarini miktarlariyla belirtebilirler mi rica etsem?

13. balyoz19

balyoz19 User

bira fedakarlık göstermeleri gerekn husus adam diyor ki benim oyumla dağdaki çobanın oyu birmi evet bir kardeşim sen istediğin bu oyunda ben kral oluyum tek başıma hükmedeyim. yok öyle yağma siz zillet bir kibri oyun sahasına taşımayınız insanların haklarını hukularını gasp edemeyeceksiniz bu oyunda 1 günlükte 1 yıllıkta 10 yıllıkta oyuncu birdir.
    saygılarımla...

14. belalim

belalim User

supportan gelen cevap budur arkadaşlar ( Bu konuda birşey yapmamız mümkün değildir. Size daha önce verilecen cevap halen geçerlidir.

Saygılarımla, )

yani kısaca diyorlar ki 3 yıldır haber bültenine üye olmuşsun olmamışsın umrumuz da değil haber bülteninde üyeliğiniz olduğu halde kod gelmiş gelmemiş bizi bağlamaz diyorlar şimdi ben kendimi bu laftan sonrası açıkça keriz yerine koydum bu benim şahsi özgür düşüncem öyle direk keriz demeselerde bu manaya geliyor bu laf şimdi kodlar sistem tarafından gönderiliyorsa bu kayıtlara geçmiyor mu geçmesi lazım madem kodlar sistem tarafından yolanıyor ozaman benim e mail adresimi sistemde taratıp bana kod gelip gelmediğini araştıramazlarmı araştırırlar örneğin kodlar hangi tarihte yollanılmışsa o tarihte kod kullanıp kullanmadığımıda bulamazlarmı bulurlar bu da yapılamıyorsa ozaman sistem başlı başına bir saçmalık üzerinden hareket ediyor ve bu konuda şöyle diye biliriz kodlar bundan önce gelmedi bundan sonrada gelmezse bu bizim sorunumuz değil diye peki haber bültenine üyeliğimi ispatladım bundan sonra gelmeyen kodlar hakkında ne yapacaksınız bunlar benim kendi fikir ve düşüncemdir

bu arada bir arkadaşımda bu oyunu oynuyor ve bana açık ve net söylediği bir laf açıkçası beni ürküttü daha önce haber bültenine üyeliğimde her tür mesaj içeriği gelirken kodları eposta ile gönderme uygulamasından sonra aktif uyeliğim evet iken hayıra dönmüş diye bende bunun üzerine kontrol ettim ve halen haber bülteninde aboneliğim evet olarak geçiyor acaba öyle bir şey var mı varsa sistem bug da kalmış olabilir mi ?

bunlar benim kendi fikir ve düşüncelerim olup bu konuda hiç bir yetkiliden bu tür bir açıklama yapılmamıştır bu konuyu lütfen saptırıp başka yerlere kaymasını sağlamayın yetkililerin bana bu konuda tek söylediği şey en yukarıda belirtiğimdir şimdiden herkese ayrıca tşk ederim umarım bu konu hakkında gerekenler yapılır artık bu konu hakkında daha fazla konuyu uzatmanında manası yoktur diye düşünüyorum.

15. Haritada Sapkın Öncü kesiyorum ve tepede 1 büyülü nişan aldığım yazdığı halde hesabıma o nişan gelmiyor..

16. Selam,

Geminizde bu ögeyi stoklama sayısı 100 ile sınırlıdır. 100 adet Büyülü Nişan mevcutsa, batırdığınız her Sapkın Öncü sistem gemisinden, inci ve tecrübe puanı ve ruhlar ile ödüllendirilirsiniz.

Saygılarımla.

[ASİL]COMMANDER bunu beğendi.
  17. ***EZEL***

***EZEL*** User

karaborsada etkinlik anahtarı kayboldu

18. Etkinlik anahtarı karaborsada sınırlı sayıda satılmaktadır.
    50 tane (Şuanki limit) aldıysanız eğer karaborsada etkinlik anahtarı artık gözükmez.

19. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Cevabınız için teşekkürler. Karaborsada etkinlik anahtarı sınırlı miktarda temin edilebiliyor. İzin verilen miktarı satın aldığınızdan dolayı kaybolmuştur. Ayrıca yapılacak olan yama çalışmaları ile karaborsada bazı değişiklikler yapılacaktır. İlgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

20. RuH-_-ADaM

RuH-_-ADaM User

karaborsadan bir item satın aldığımız zaman sayfa dili ingilizce oluyor.