Karaborsada Bulunan Teknik Problemler

Konusu 'Yardım' forumundadır ve Rtlevent61 tarafından 28 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Rtlevent61

Rtlevent61 User

DOWINTERFUN2 03.13 geçe kupon kodunu girdim 250 bin kar topu vermesi gerekirken hiç bir şey vermedi kabul edildi ama gelmedi 2 kez girdiğim de hata veriyor dolayısıyla sorunu çözermisiniz

SEVKAT bunu beğendi.
  2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @Rtlevent61 ,

Yazmış olduğunuz kupon kodu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Kupon kodları haber bülteni aracılığı ile mail adresinize ya da bazı durumlarda forum üzerinden duyurularak yayınlanmaktadır.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

3. anahtar sınırı 1000 yazıyor ama 20 tane aldık kapandı yardımcı olurmusunuz

ΛŁΞЯК bunu beğendi.
  4. aynı sorunu yaşıyorum,acilen düzeltilmesi gerekiyor.

ΛŁΞЯК bunu beğendi.
  5. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

hayır yanlışınız var, 30 tane aldım halen yerinde. orda paket miktarı 10 yazıyor, orda karışıklık yapmış olmayasınız?

6. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Bu tür konuları support bildiriniz.

lllllll37 bunu beğendi.
  7. Reese

Reese User

Merhaba,

Denediğimde herhangi bir sorun olduğu gözükmüyor, aynı sorun devam ediyorsa lütfen destek birimiyle iletişime geçiniz.

İyi Oyunlar Dilerim.

Son düzenlenen: 30 Ocak 2018
  8. Selam Korsanlar

Son 2 gündür oluşan giriş problemleri nedeniyle oyun yapımcımız telafi amaçlı sizler için bir kod hazırladı. Kod içeriği şu şekildedir;
    • x150.000 Buz yanığı güllesi
    • x2 Tahrip ediici top
    • x1 Kralın ganimet kesesi
    • x20 Etkinlik anahtarı
    • x2 Usta aletleri
    • x4 Kayıp aşk
    • x2 Cilalı tüfek ağızları
    • x2 Kraliçenin nimeti
    KOD: SFKING

Kod 3 Mart'a kadar geçerlidir.

Seafight Ekibiniz.

150000 buz vermesi gerekirken 15000 veriyor​

agrılıibo ve hasanadakan65 bunu beğendi.
  9. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Duyuruda yapılan yazım hatası düzenlenmiştir. Kodda herhangi bir yanlışlık bulunmamaktadır.

10. zerisenler

zerisenler User

ben haber bultenıne uyeyım daha onceden kod gelıyordu ama bu sefer gelmedı. sorunu nasıl cozebılırız

11. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @zerisenler ,

Lütfen mail adresinizin gereksiz postalar kısmını kontrol ediniz.

blackgo31 bunu beğendi.
  12. BİROYUNCU

BİROYUNCU User

baktım kontrol etttım
    benden sonrakı kurlumuş arkadaşlarımın geminerine balyozlar taçlar verilirken bana sadece tahrıp ve vudu topu verildi

13. otelzeki

otelzeki User

hbaer bültenine yeni üye oldum bu kodlardan yararlanabilecekmiyim.bundan önce böyle birşeyden haberim yoktu yardımcı olurmusunuz.

14. BİROYUNCU

BİROYUNCU User

kötü bir sistem kullanıyorsunuz madem kod verceksınız forumdan duyurun bana 1 tane gelrken diger arkadaşlarıma 2 -3 kod gelmiş

TheGreyBeard ve çAğRı bunu beğendi.
  15. çAğRı

çAğRı User

eşitlik ve adalet istiyoruz

TheGreyBeard bunu beğendi.
  16. BİROYUNCU

BİROYUNCU User

vermeseydiniz daha iyiydi en azından rakıplerimiz önümüze geçiyor ya herkeze aynısını yada kımseye vermeyen ya :( lütfen yardımcı olun

17. ben haber bülteninede üyeyim fakat kod gelmedi mail adresime, gereksiz postalara da baktım. 2 haftada 100 tl yakın alışveriş yaptım daha 2 gün önce üyelik alan arkadaşıma geldi bana gelmedi bu nasıl iş. lütfen yardımcı olun.

18. yeni üye olanlara gelecek mi kod?

19. Rlevent61

Rlevent61 User

BÜLTENE ÜYEYİM KOD GELMEDİ YARDIMCI OLUR MUSUNUZ

20. 61king

61king User

Haber bültenine üyeyim ama bana kod gelmedi gmail gereksiz postalar kısmına da baktım her yere baktım ama kod gelmemiş.