Karaborsa Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve HurricaneyX tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ve etkinlik kristali hiçbir yerden elde edilmiyor bunu nasıl acıklıycaksınız cm

2. Aynen bir açıklama bile olmadı İlk çıktığında anahtar ve buz yapanların ki ne aldın o zaman

3. srknszn

srknszn User

4. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Bigpoint'e bağlı Seafight yönetiminden bu yapılan hatadan dolayı o anahtarların ve güllelerin iadesinin verilmesini ve herkesin eşit bir şekilde alışveriş yapılmasını talep ediyorum sayın forum modları.

5. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Sorun gerekli birimlere iletilmiştir. Bu konuda herhangi bir bilgi gelir ise eğer forumda duyurusu yayınlanacaktır. Lütfen forumu takipte kalınız.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

6. BUGUN ÇIKCAK OLAN PAKETLERİ ALDIĞIMIZ ZAMAN YAĞMACININ ÖDÜLÜ KARABORSASI AÇILCAKMI ACABA AÇILCAKSA EĞEĞR EN UFAK PAKETİ ALDIĞIMIZDADA AÇILIRMI ?

7. heaty

heaty User

Paket açıklamalarında yağmacı ödülü açılcağı hakkında bir bilgi yok büyük ihtimalle açılmaz

8. Paketin gelmesi gerekirdi ama hayla yok nedense ayrıca yağmacı ödülü yok diye biliyorum

9. mısfıts

mısfıts User

yağamcını ödülü acılacak mı duyuru yapıldı mı

10. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Yağmacı Karaborsası paket ile beraber açılmamaktadır.

11. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Öncelikle forumda büyük harf kullanmak bağırmak anlamına gelmektedir, lütfen mesajınızı düzenleyiniz.

Ödeme bölümünde bulunan ocak ayı paketlerini satın aldığınız zaman özel karaborsa açılmamaktadır.

12. yarın karaborsa değişecekmi vudu darbesi kalkacakmı bilgilendirirmisiniz?

13. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Bu konuda maalesef herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

14. KARABORSADAN VEYA BAŞKA BİYERDEN BİŞEY ALICAĞIM ZAMAN SÜREKLİ OTURUMUN SÜRESİ BİTMİŞTİR DİYOR KAPATIP AÇTIM YİNE OLUYOR SİLDİM YÜKLEDİM HALA AYNI NEDEN

15. HAVALE İLE İNDİRİM PAKETİ ALDIM FAKAT REFERANS KODUNU GİRMEYİ UNUTTUM NE YAPMAM GEREKİYOR

16. MOBİLDEN DE ALAMIYORUM

17. Koman

Koman User

Merhaba ,

Öncelikle mesajı düzenle bölümünden mesajınızı düzenleyiniz. Büyük harf kullanmak forum kurallarında bağırmak anlamına gelmektedir.

Sorununuzu destek ekibimize (support) yazarsanız gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İyi oyunlar.

18. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Öncelikle forumda büyük harf kullanmak bağırmak anlamına gelmektedir. Lütfen mesajınızı düzenleyiniz.
    Hesabınızda pazar yeri, karaborsa gibi bölümlerden alışveriş yapacağınız zaman önce sayfayı yenileyiniz. Bu sayfalar bir süre açık kaldığı zaman bu gibi hatalar oluşmaktadır.

19. **facia**

**facia** User

bu gece özgürlü TR saati ile 12.00 damı çıkıcak yoksa 02.00 damı?

20. BIRAKTI

BIRAKTI User

bu gece 02.00 da başlayacak yarın gece 02.00 da bitecek

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.