Karaborsa Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve HurricaneyX tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Feminazi

Feminazi User

Satış bölümünde bulunan Mürettebat Paketi'nin içinde 30 adet miço bulunur yazıyor. Oyundan miço kalktı fakat bu paketi alsam bana 30 günlük miço gelir mi?

2. sagitta03

sagitta03 User

isler ne hale geldi...

3. aylık 13,50 tl 30 günde 1 alınıyor miço hayırlı olsun

4. воины

воины User

Kimse kimseyi suçlamasın burda duygu sömürüsü yapan adam yeni gelen her paketi cekiyor, ha ben memnunmuyum miconun parali olmasindan degilim fakat parali olmasina sebep olan etken çıkan her paketi aninda alan kisilerdir bu kisiler bu paketide alacak bu devranda böyle devam edecek yakinda oyuna giriş biletide satarlarsa sasmayin parasi olan girer oynar artik(!)

5. ozican2525

ozican2525 User

Bu paket yeni eklenen bir paket değil, paket uzun zamandır satışta.

6. Selam,

Bahsi geçen paket eski bir pakettir. Miço ile alakalı bir bilgi henüz bulunmamakta.

Saygılarımla.

7. ? soru başlıkta

8. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Pazar indirimi, katlayıcı gibi paketler vip üyelik süresince uzamamaktadır.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  9. *MV1*

*MV1* User

selamlar ödeme kısmı açılmıyor ne yapmam gerekiyor inci satın al dediğimde beyaz bir ekran cçkıyor ve bağlantı kesildi diyor

10. Selam,

Konu ile alakalı Support(Destek Ekibi) ile iletişime geçiniz.

Saygılarımla.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 May 2018
  11. adrastos26

adrastos26 User

Daha 10dk önce kredi kartımla katlayıcı aldım kredi kartı bilgilerimi silmek için statü iptalden çöp kutusuna tıkladım bi baktım katlayıcıda iptal olmuş ben bunu geri nasıl aktif ederim kendi kendime dert açtım

12. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Hesabınızın incelenebilmesi için lütfen destek(support) ekibimiz ile iletişime geçiniz.

13. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selâm

Katlayıcının iptal olması kullanım süresi dolduğunda kendini otomatik olarak yenilenmemesi içindir. Hesabınızda ödediğiniz katlayıcı süresi bitene kadar aktif kalır.

Saygılar

14. Dün kredi kartımla katlayıcı aldım fakat sorun bu seafight plus ta paket aktif değil ama gemigörünüm/destekler yaptıgım zaman görünüyor süreside işlememiş artı aldıgım pırlar hiçte katlayıcı varmış gibi değil

suppurt paymet te yazdım bakalım da dünden beri cevap gelmedi

15. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Forum üzerinden hesabınızın incelenmesi mümkün değildir. Lütfen destek(support) ekibimizden gelecek cevabı bekleyiniz. Destek(support) ekibimizin ortalama cevap verme süresi 2 iş günüdür.

16. erayaskin

erayaskin User

Yağmacının ödülünü açan arkadaşlardan içerde fiyatları atabilecek birisi var mı

17. Aynen açan varsa bi resim veya nimetleri almak icin ne istiyor diye soylermisiniz ona gore alacam alacam tacla nimet veriyorsa ise yramaz bide kac gün toplamda alabiliyoruz acan soylerse iyi olur

18. aynen bi ekran görüntüsü atın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.