Kar Erimesi Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 17 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mario.15

mario.15 User

3 dakika sonra başlamicakmı yinemi ertelendi

2. DELGADO*

DELGADO* User

TR saatiyle mi 16.00 yoksa oyun saatine göre mi? Zaten 2 saat 2 saat erteleye erteleye 1 gün olacak.

3. mario.15

mario.15 User

saat 18:00 e ertelendi tr saatine göre

4. heaty

heaty User

Yapcağınız işe ne diyim ben.. Tonlarca para kazanıyorsunuz işinizi doğru düzgün yapmıyorsunuz. Etkinlikler git gide şeyini çıkarmaya başladı artık.Kaazandığınız paraların hakkını verin az.

Sessiz ve İyori_Yagami bunu beğendi.
  5. yönetim istifaaa(almanyadaki tembel beceriksiz yönetim)

Sessiz bunu beğendi.
  6. mamı_55

mamı_55 User

Yazık..

Sessiz bunu beğendi.
  7. yağmur yağıyor kar yağıyor anca el verişsiz hava şartlarından dolayı deniz muhalefeti nedeniyle saat veremiyoruz yazarlarsa şaşmayın

Roknar61 bunu beğendi.
  8. Yama çalışmalarının henüz tamamlanmamış olması nedeniyle etkinliğin başlama saati 16:00'a ertelenmiştir.

Etkinlik başlangıcı: 19.01.2017 saat: 16:00
    Etkinlik bitişi : 31.01.2017 saat: 16:00 big patron böyle yazmış oyun uygulamasını yapan üç beş kişinin hatasını burdaki insanlarda çekiyor çinliler şu işin içine girdiğinden beri her etkinlik rezillik oldu gitti olmaz olasıcalar

9. saat 16 40 oldu daha etkinlik yok :)

10. mamı_55

mamı_55 User

TR saati ile 18:00. Tabi olursa..

11. anladım bence bugün başlmaz etkinlik :^

12. dört gözle bekliyoruz ama daha başlamadı. olsun ne kadar geç başlarsa o kadar geç biter.
    belki gecikmeden dolayı kod verirler.:D:D:D:D

13. 30 dakika sonra reset gelecek bi ihtimal etkinlik başlayabilir. Bekleyip görelim.

14. atlas42

atlas42 User

evet gecikmeden ötürü kod istiyoruz

15. DELGADO*

DELGADO* User

WINTERTHAW kod buymuş 100.000 kar güllesi. :)

16. eyvallah kardeşim kod iyi oldu valla...

17. Karaborsaya kar güllesi konmalı destek gerek arkadaşlar madem böyle yapacaklardı etkinliği önceden bilgilendirselerdi kış etkinliğinde gülle çekerdik olmaz böyle lütfen gerekli yerlere iletin gereği yapılsın.

sedam44 bunu beğendi.
  18. 1 saat oldu 3 tane urd kesemedim haritalarda urd yok buldukmuda bi urd u 4 kişi kesiyo tebrikler seafight

19. npclerde aşırı kaçınma şansı var acaba bu bi problemmi

20. bu ne etkinlik ful zarar. sandık koyun ve pırıltı tarzı şeyler de koyun

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.