Kar Erimesi Etkinliği Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve aweee tarafından 25 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. aweee

aweee User

belki gelişimlerini tamamlamış topları güzel olan gemiler için güzel bir etkinlik ancak birazda alt seviye gemilerini düşünün benim gözümde şöyle;
    •etkinlik anahtarı leeeeş hatta leeeeeşin ötesinde neden diye sorucak olursanız 10 tanesini kara borsada 2 kristal ( pazar indirimi + v.i.p. indirimiyle 216 yani 1 anahtar 430 inci ) güzel fiyat kabul ancak mesela 10 tane açıldığında 2 tanesinden sadece gülle çıktı gerisi barut ve kalkan sonra kod vermişsiniz 15 tane daha onlardanda barut kalkan ağırlığı ve bu 25 tane anahtardan sonrasını parayla satıyosunuz hani insan içlerine bi şeyler koyar adam akıllı sonra satar dimi ama
    •buz kütleleri o kadar az ki 1 haritada 2 veya 3 tane var oda kim öle kim kala ( 10 buz kütlesi kesme görevini full buz kütlesi arayarak 1 saatte zor tamamladım ) içeriklerde 9 mojo ve 700 civarı buz yanığı bence güzel fena değil ama keşke daha fazla olsa
    • somurtkan domuz yiğidi öldür hakkını yeme diyorum çünkü 5-6k civarı kar güllesi veriyor fix ve kar güllesiyle vurduğumda bile 1k-2k civarı kar edebiliyorum
    • geyik 25k buz yanığım gidiyo 16k-18k civarı inci geliyo buda iyi bence
    • kara koç leeeeeeş 5m canı var 5k inci ?? leviaht vursam elitle daha karlı
    • o çıkan sistem gemisinide attığımı aldım öyle aman aman bi kar yok ortada işte insanlar tasarım olsun diye vuruyo yada tamamen gelişimini sağlamış gemiler kar yapıyo

normalde bu tür etkinliklerde sandığı satıyosanız içerini mükemmel olması lazım veya buz kütlesi görevi veriyosanız 10 tane her haritaya 20 dk da 1 (oda tüm buz kütleleri kesilirse) 3 tane daha atmıcaksınız ki insanlar arayıp durmasın
    fikir ve düşüncelerim bunlar herkesten bir düşünce paylaşmasını istiyorum

вαтмαη.72 ve **kartalgöz** bunu beğendi.
  2. aweee

aweee User

ekleme yapayım sürekli bot kullananlar pırıltı botundan sistem botuda döndüğü için 90 günlük aldığım katlayıcı işe yarıyor artık biraz yüzümüz pırıltı gördü

3. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Etkinlik ile ilgili görüş ve önerileriniz için açılmış olan konuya buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca lütfen kullandığınız kelimeleri daha dikkatli seçiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

4. Kar Erimesi Etkinlik görevlerinin tamamını yapan var mı ? maksimum 5 vodoo topu mu alınabiliyor ? 2 ayrı görev başlatıcılardan 5 'er adet ödül mevcut mu ?

5. Rtlevent61

Rtlevent61 User

Hayır 1 kez 5 vudu alıyorsun sigurddaki görevleri yap 2050 itibar yap sonra 2-3 görev kalıyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.