Kar Erimesi Etkinliği 2018

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 23 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Etkinlik görevlerinden maksimum alabileceğimiz vodo topu ödülü nedir ? 2 ayrı görevden de 5 vodo topu alınabiliyor mu ?

2. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Görev sonunda sadece 5 adet seviyesiz vudu topu alabiliyorsun.

*poyraz42** bunu beğendi.
  3. selami

selami User

somurtan domuz adlı sistemler kalktı mı acaba ?

4. Hayır sistem çıkmaktadır.

5. etkinlik sonunda kar gülleleri,buz gülleleri ve yanan buz gülleleri hesaplarda kalacak mı yoksa eriyecek mi.Etkinliğin ismi buradan mı geliyor yani :D:D

6. mancir

mancir User

kaç itibar puani ile vudu topu aliniyor.bilgisi olan varmi.

7. heaty

heaty User

kar ve buz yanığı hesapta kalır buz güllesi erir

8. Bende merak ettim bu konuda bilgisi olan ?

9. Enesç

Enesç User

2050 itibar görevinden sonra 3-4 görev daha var

10. etkinlikte 2 faz geldi gemi sayısı arttı ben ilk aşamada kastığım inciyi 2 aşamada kasamıyorum neden diyecek olursanız elinde botu olan kim varsa bota bırakmış altın kasıp oyukla kar güllesi kasıyor geyik denk gelince onu kesiyor ne güzel değilmi ben burdan big patrona sesleniyorum bu oyunda aktif oyun oynamak ve emek verip para verip gemi geliştirmeye çalışmak suçmu bu adaletsizliğin önüne geçmeyecekmisiniz artık bu düzene dur deyin bot kullanan kişilerin oyunu düzgün oynayıp para verip düzgün bir şekilde kasılan oyuncuları hemde keriz durumuna düşürmelierine artık izin vermeyin lütfen

Son düzenlenen: 3 Şubat 2018
  11. BIRAKTI

BIRAKTI User

BU etkinlik botsuzlar eriyor etkinliği adını yanlış koymuşlar:)

12. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Üslubunuzu düzeltip daha düzgün bi şekilde düşünceni belirtmeni tavsiye ederim aksi takdirde forumdan ceza alabilirsin.

13. bu durumu başka türlü anlatacak bir kelime varsa sen söylede onu yazalım o zaman para verip emek verip derdimizi dile getiriyoruz yazdığım kelimede argo bir içerik varmı varsa burda forumdan yetkili kişi, süresiz ban versin forumda bu yazıyı okuyan herkesin ortak fikrinide soralım istersen

*poyraz42** ve ***Y.A.T.T.A.R.A*** bunu beğendi.
  14. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Burada kullandığınız kelimeden bahsettim.

*zom*bi*es* ve *poyraz42** bunu beğendi.
  15. bende ondan bahsediyorum ne var bunda üslüp diyorsun bu kelimenin farklı bir telafuzu varsa söyle onu yazayım

16. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

düzgün bir şekilde kasılan oyuncuları bot ile kasılanlardan kötü duruma düşürmeyin haksızlığa tahammülümüz yok artık.

17. arkadaşım senin bakış açın farklı bende oyunda oynayan bir oyuncuyum benim foruma yazdığım yazıya yetkili kişiler sakınca bulursa gereğini yapar ben söylediğimin arkasındayım orytada haksız bir durum var ve benden bu konuda kendimi ve bütünoyuna emek veren kişileride düşünerek yazdım ayrıca bir tane oyuncu bizi neden bu duruma dahil ediyorsun diye bir yazı yazdımı söylermisin

18. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

ben sana katılıyorum bu konuda daha nazik olabilirsin dedim sadece :)

19. madem bot kullanmayanlar tespit edilemyor.madem ortada bi haksızlık var o zamn bigpatron sizde kendi botunuzu yapın ve herkes faydalansın. böylece adaletsizlik ortadan kalkar.

20. Eski kar erimesi etkinliklerinde fazlasıyla kristal kasılabiliyordu fakat bu etkinlikte çok zor oldu sadece sandıklardan cıkıyor onun da yüzdesi çok düşük kristal kasma merkezli bir etkinlik yapmayı düşünüyor musunuz?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.