Kar Erimesi Etkinliği 2018

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 23 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BIRAKTI

BIRAKTI User

sandık anahtarı çıkmayacakmı karaborsaya koyun 1000 inciye alsın millet sandıgadamı para verelim yeter artık bu nedir yahudi tüccarlar bile sizin şu ticari dehanıza şapka çıkartır hale geldi

*poyraz42** bunu beğendi.
  2. ozican2525

ozican2525 User

Bildiğim kadarıyla saatte 10 tane alınabiliyor.

BIRAKTI ve *poyraz42** bunu beğendi.
  3. Fearles[]

Fearles[] User

Hayır hiç alınamıyor.Günde 250 gibi bi sınır gelse bile kafi ama o da yok.

4. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Karaborsadan etkinlik anahtarı sadece 10 tane alınıp bir daha alınamamaktadır.

5. seafight oyuncuları düşündüğü için böyle bir kıyak yapmış fazla kristal ve inci gitmesin biriktirsinler diye hani bir reklam filminde diyor ya baban olsa yapmaz sana bu kıyağı diye buda aynen böyle birşey......

6. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Yapıcak birşey yok oyun yönetiminin uyguladığı sistem :)

7. Piyasada sandıkta yok ki anahtar verseler

8. aweee

aweee User

@Noddegamra leeeeeeş kelimesi bence argo değildir ve söylediğim konulara cuk diye oturmuştur ve ayrı kopyala yapıştır yaparak burayada yazıyorum

belki gelişimlerini tamamlamış topları güzel olan gemiler için güzel bir etkinlik ancak birazda alt seviye gemilerini düşünün benim gözümde şöyle;
    •etkinlik anahtarı leeeeş hatta leeeeeşin ötesinde neden diye sorucak olursanız 10 tanesini kara borsada 2 kristal ( pazar indirimi + v.i.p. indirimiyle 216 yani 1 anahtar 430 inci ) güzel fiyat kabul ancak mesela 10 tane açıldığında 2 tanesinden sadece gülle çıktı gerisi barut ve kalkan sonra kod vermişsiniz 15 tane daha onlardanda barut kalkan ağırlığı ve bu 25 tane anahtardan sonrasını parayla satıyosunuz hani insan içlerine bi şeyler koyar adam akıllı sonra satar dimi ama
    •buz kütleleri o kadar az ki 1 haritada 2 veya 3 tane var oda kim öle kim kala ( 10 buz kütlesi kesme görevini full buz kütlesi arayarak 1 saatte zor tamamladım ) içeriklerde 9 mojo ve 700 civarı buz yanığı bence güzel fena değil ama keşke daha fazla olsa
    • somurtkan domuz yiğidi öldür hakkını yeme diyorum çünkü 5-6k civarı kar güllesi veriyor fix ve kar güllesiyle vurduğumda bile 1k-2k civarı kar edebiliyorum
    • geyik 25k buz yanığım gidiyo 16k-18k civarı inci geliyo buda iyi bence
    • kara koç leeeeeeş 5m canı var 5k inci ?? leviaht vursam elitle daha karlı
    • o çıkan sistem gemisinide attığımı aldım öyle aman aman bi kar yok ortada işte insanlar tasarım olsun diye vuruyo yada tamamen gelişimini sağlamış gemiler kar yapıyo

normalde bu tür etkinliklerde sandığı satıyosanız içerini mükemmel olması lazım veya buz kütlesi görevi veriyosanız 10 tane her haritaya 20 dk da 1 (oda tüm buz kütleleri kesilirse) 3 tane daha atmıcaksınız ki insanlar arayıp durmasın
    fikir ve düşüncelerim bunlar herkesten bir düşünce paylaşmasını istiyorum

ekleme yapayım sürekli bot kullananlar pırıltı botundan sistem botuda döndüğü için 90 günlük aldığım katlayıcı işe yarıyor artık biraz yüzümüz pırıltı gördü

*poyraz42** ve *DE*MU*DE* bunu beğendi.
  9. SEVKAT

SEVKAT User

kod bakdım hiç biryerde yok kod bilen varmı
    Kar Erimesi Etkinliği

10. BIRAKTI

BIRAKTI User

SFBLACKRAM

*poyraz42** ve SEVKAT bunu beğendi.
  11. kaanesh

kaanesh User

UNKNOWN_MODULE BU NE DEMEK

12. karaborsanın hemen altında alışveriş noktası yazıyor oradan

13. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Bilinmiyen kod.

14. sandık sorunu çözümedi halen
    ayrıca buz kütleside çok az haritalarda.
    kısacası zevk vermeyen bir etkinlik
    eskiden böyle olmazdı etkinlikler
    şenlik gibi etkinlik yapardık eskiden eğlence olurdu oyunda.
    simdi o hazzı vermiyor.

*poyraz42**, *HHC* ve DaDaŞ_25 bunu beğendi.
  15. neden çözüm üretsinlerki parayla sandık almak dururken oyun paraya dayalı bir hale geldi artık çinliler boşunamı ortak oldular seafight e

16. vudu darbe kara borsada ne zamana kadar kalacak sayın yetkililer

17. Merhaba sayın bigpatron bugün hesabimdan biz yanığı güllesi silinmiş ve yerine iade bazı gülleler verilmiş ben hesapladım hesabıma eksik iade yapılmış ve iade verilen gülleler 1 mil bile yapmıyor ben 6 mil kar gülmem vardı bunu supporta yazdim ama hiç kimse saolsun konuyla ilgili yardımcı olmuyor hiç değilse sizler bize bir cevap verirseniz sevinirim daha önce lig de birinci oldum tüm serverler arasında bana 7 gün verdiler lig bufunu vereceklerini söylediler ama ordan bile bir cevap gelmedi hiç değilse bu yanlışlığı düzeltme konusunda yardımlarınızı rica ediyorum saygilarimla

18. heaty

heaty User

Bugün yapılan çalışma ile birlikte:
    • Kar erimesi etkinliği başladığında oyun hatasından dolayı alınan buz yanığı güllesi ve anahtarlar geri çekilerek bu ögeleri almak için kullanılan inci, kristal ve buz gülleleri iade edilmiştir.
    • Karaborsadan etkinlik anahtarları alma sınırı 10 taneden 1000 taneye çıkartılmıştır.
    etkinlik anahtarı 1000 değilde 100 olarak gözüküyor karaborsada

19. eskiden karlar eriyor etkinliğinde ekstra kar güllesi hasarı oluyordu bu etkinliktede olacakmı acaba bir yetkili cevap verirse sevinirim saygılar

20. Paket miktarı 10 yazıyor 1 yazmıyor dikkatli bak

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.