Bug / Oyun hatasi Kaptanlar Birliği Kaptanları

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve çąŋɧσℓℓąŋđąℓı tarafından 9 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kaptanlar birliğinde şu anda kaptanları bir göreve yolladıktan sonra geri dönmüş olmalarına rağmen yeni göreve gönderirken kaptanlar listesinde karartılmış(tıklanamaz) halde görünüyor ki canlılığı henüz bitmemiş(o görev için yeteri kadar canlılığa sahip) olmasına rağmen.. Oyundan çıkış alıp tekrar girdiğinizde ancak kaptan tekrar tıklanabilir hale geliyor.

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Canlılığın, risk ile aynı ya da riskten fazla olması gerek.

3. Özellikle parantezler içinde belirtmeme rağmen star adminimiz yine bambaşka bir cevap vermiş. Ben diyorum ki yeterli canlılığa sahip olmama rağmen YANİ, ali adlı kaptanımı gittim haritaya yolladım canlılığı 100 haritadan 50 risk istedi yaptım kaldı geriye 50 canlılık değil mi? Sonra atıyorum ayın ALİ isimli kaptanımı 25 riskli göreve yollamak istiyorum FAKAT kaptanım işaretlenemez, tıklanamaz, seçilemez halde görünüyor. Yani 25 riskli göreve 50 canlılığım olmasına rağmen yollayamıyorum 2. SEFER'de. Ne zaman ki oyuna çık gir yapıyorum o zaman düzeliyor kaptan işaretlenebilir, seçilebilir, tıklanabilir halde görünüyor. Umarım bu sefer anlatabilmişimdir.

Yani konu Risk- Canlılık orantısı değil canlılık değeri risk değerinden yüksek olduğu durumlarda dahil bir kaptanı 2 defa ard arda sefere çıkartamıyoruz oyuna çık gir yapmadan.

Son düzenlenen: 10 Aralık 2021
  4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Pekala. Konuyu rapor ediyorum.

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.