Kaptan Jinx Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ѕєкℓιмιzкяαℓıη∂αуσк tarafından 27 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. arkadaşlar etkinliğin ilk günlerinde bu gemi inci veriyordu hala veriyor mu ?

2. şirket inciden zarar etmeye başlamış kesmişler inciyi

3. peki millet niye ısrarla kesiyor

4. belki ruh kasmak için kesiyor olabilirler belkide bir umut ya inci verirse diye

5. az önce bana çıktı

6. inci çıkmaya devam ediyor. aralıklarla. ben bazen iki tane peş peşe inci aldığımda oluyor.

7. kaç veriyor? ayrıca ortalama kaçtanede veriyor ? misal 100 tane kessem 5tanesi filan verirmi ? haritalar dolu da keseyim bari :D

8. ben o kadar kestim inci vermedi jinx inci vermiyor dawn veriyor

9. rstmm

rstmm User

jinx diğerlerine göre çok kar lı 35 bin inci aldığım oluyor 1 tanesinden.

10. slade çok ender 30bin inci veriyor

11. Heartware

Heartware User

Tamamen şansa bağlı arka arkaya 2 defa aldım inci jinx ten

12. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Selam,

Evet, Kaptan Jinx size belirli bir şans oranına bağlı olarak 30.000-33.000 arasında bir inci vermektedir.

Saygılarımla.

Son düzenlenen: 30 Eylül 2018
    maraşlı46 bunu beğendi.
  13. başkan admin gibi yazma be :D yoksa eskimisin alışkanlık mı kaldı :D ayrıca yazdıgın üst limit yanlış bilgi 33bin küsur da veriyormuş ;)

14. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Aman 1000 inciden bir şey olmaz oda bizim farkımız olsun.

maraşlı46 bunu beğendi.
  15. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Usta böyle daha düzgün kullanım oluyor o yüzden yazıyorum bide karşımdaki kişiye saygılarımı sunuyorum daha ne olsun ne istiyorsun :)

maraşlı46 bunu beğendi.
  16. Ayasofya

Ayasofya User

Herkese 30.000 inciden aşağı vermeyen, yeri geldiğinde 33.000 inci veren Kaptan Jinx, ne hikmetse bana 28.500 veriyor :D

17. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Bak bu dramdır bu kadar düşük vermez ya :D

18. tamamen şans 50 tanede 2 tane aldığım oldu. 11 tane kesip 2-3 tane aldığımda oldu

19. evet değişk bir şans olasılığı var denedim gördüm :D 3 tane kestim 2 si verdi 100e yakın kestim hiç biri vermedi :D

küçük bir hesapla, 3321 patlayan atıyorum yani x.35'den 1162 inci gibi bir maliyeti var tanesini kesmenin, 30bin inci verse verecek olan, yaklaşık 26 tane kesmek için yeterli inci veriyor. 27tanede 1 inci verse zarar 25te 1 verse kar :D dawn kesmeye devam ediyorum o yüzden çünkü hesabı; 11439 gülle harcayıp yani maliyeti 4bin inci gibi geliyor, minimum verdiği ödülse 4700lerde maksimum da 5200lerde. ortalama tanesinde 1000 inci kar yapıyorum patlayanla bile... ruhu da en az 5 katı veriyor jinx e göre canı 3 buçuk katı olmasına rağmen...