Kaptan Birliği

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve *erve tarafından 20 Haziran 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *erve

*erve User

Ben bu kaptan birliğini çözemedim. Bir ara yulong ve safand görevlerini yapabiliyordum kaç gündür yapamıyorum daha kapalı duruyorlar. Nasıl alabileceğim o görevleri tekrar? sadece 2 kaptan yerini kullanıyorum yulong ile olanı kiralamadığım için mi o görevler yapılamıyor sebebi nedir ?

2. Levelin yetmiyordur. Artık levelinin yettiği kadarını alabiliyorsun. Örneğin düşün olabildiğin haritalarda youlong veren ya da safanad veren bir npc yok. O zaman günlük görevleri de yok.

Son düzenlenen: 20 Haziran 2022
  3. *erve

*erve User

yeni mi geldi bu durum peki? yoktu daha önce

4. Aynen son gücellemelerde geldi. Yoktu önceden

5. mks705

mks705 User

26 levelin üstünde taç geliyor sonrası da öyle devam ediyor. yani anlayacağın artık 26 level aşağısı günlük görev alamıycak seafitin yeni dayatması

6. Sekiro™

Sekiro™ User

kaptanlar birliğinden önce de seviyeye göre görev alabiliyordun. 15. seviye iken 5k taç görevini ya da 35. seviye iken 36 güvenli limandan yulong günlük görevlerini alabiliyor muydun? hayır çünkü 36 limana gidebilmen imkansız. olması gereken bu şekilde zaten hatayı düzeltmişler. dayatma demek yanlış olur.

7. Dediğine katılıyorum. Olması gereken buydu. Ama işte verilen bir şey geri alındığında ister istemez nasıl ya diyesi geliyor insanın. Bir de zamanlaması çok manidar. Tam taç youlong ve safanada birlikte ihtiyacın olacak olan bir etkinlik öncesinde bu düzeltme yapılıyor...

8. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Son gelen güncellemeden sonra seviyenizin yetersiz olduğu görevleri yapamıyorsunuz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.