Kaplumbağa Kitabı Hakkında

Konusu 'Yardım' forumundadır ve گŦĬŁĬگŦ~54! tarafından 29 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Biz seafight oyuncuları olarak neden sürekli sorunlar yaşamaktayız. Ya oyun donar yada verilen malzemeler çürük çıkar...
    Arkadaşlar bu sorunlar ne zaman bitecek de BİZLER rahat bir oyun oynayacağız...
    Geleyim asıl meseleye.. Tarafımıza hediye edilen ve karaborsada bulunan KAPLUMBAĞA KİTAPLARI çalışmıyor.
    Bir bilgisi veya yardımcı olacak kardeşlerimin mesajlarını bekliyorum..

Teşekkürler

2. NePs

NePs User

çalışmıyordan kastınız giremediğiniz ise. cassiopeya haritada aktif değilken giremezsiniz diye biliyorum

3. Ben baya inci aldım ordan bugün mu bozuldu acaba kimse olmuyor 2-3 kişi ezici mi ne var ya onu kesiyoz çokda güzel bir olay olmuş

4. nasıl 2-3 kişi ben tek giriyorum ada var sadece

5. Selam,

Kaplumbağa kitabının çalışmaması gibi bir durum söz konusu değildir. Eğer oynadığınız sunucu Cassiopeia'ya bir önceki gün verdiği hasarın fazlasını veremezse , Cassiopeia'nın gücü devre dışı kalır ve kaplumbağa kitabınızı kullanamazsınız. Kablumbağa kitabı sadece Cassiopeia'nın kudreti aktif olduğu zaman kullanılır.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.