Kaplumbağa Gecesi Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 14 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Screenshot_10.png

Oyunumuzda yapılacak olan Kaplumbağa Gecesi Etkinliği 2020 hakkındaki görüşlerinizi bizlere bu konu başlığı altından saygı, sevgi, sevgi ve de forum kuralları çerçevesi içerisinde bildirebilirsiniz.
    Sorularınızı sormadan önce, etkinlik SSS okumanızı tavsiye ederiz.

Etkinlik SSS | Buradan

Seafight Ekibiniz.

2. İlk mesajı atarak başlayalım gülle neden sınırlı altı üstü kabuk kırıcı bu yağmacıyı sınırsız tutarken bu neden sınırlı ?

Samet23 ve Selen1453 bunu beğendi.
  3. geçen etkinlikde de kalp kırıcı sınırlıydı zaten elimde kabuk kırıcı yoktu bunlarla 1gün de biter elimdeki gülle sınırsız olmalı

4. oyunda bir problem mi var? farklı tarayıcılardan denememe rağmen %46 da oyun takılı kalıyor

5. bebekolar

bebekolar User

Selamlar entekinlik sandıklarının 2 adet ışık yayn ruh vereceği yazıyor forumda ama alamıyorum ya da ben anlamadım ne yazdığını açıklayabilirmisin ?

6. Star

Selam,

Sunucunuz casseopeia'nın kudretini kazanırsa, sandıklar söylenilen ödülleri verir.

7. NePs

NePs User

Anlaşılan kimseden ses çıkmadığına göre herkes memnun :D Forumlar sadece ağlama duvarı değil iyi yönleride söyleseniz mükemmel olur

8. arkadaşlar jurassic havuzun da garanti ödüller yazan ödülleri 3 kez girdim ama vermedi bunlar turnuva sonunda mı verilecek yoksa bende mi hata veriyor bilgisi olan var mı

9. saltı

saltı User

Cephaneyi sezondan dolayı sınırlı yapmışlar ama 500k gülle 1 günde atılıyor.

10. alnsrt

alnsrt User

evet star adminim o 'klasik' açıklamanız olan; daha önceki etkinliklerde kabuk kırıcı güllesi sınırsız olarak açılmıştı alsaydınız demenizi bekliyoruz. saygılar

11. Star

ben keşke alsaydınız dedim. bir kelime çok şeyi değiştirir. ;) ayrıca yama çalışmalarını okuyun terra cephanesinin limiti kaldırıldı.

iyi oyunlar, keyifli forumlar ;)

12. iyi günler Casseopeia ya sıkılmıyor. bu belli haritalarda yer alan kaplumbağalara sıkılmıyor neden. birde görev aldıktan sonra görev yeri ileyicisindeki tuşlar düzgün çalışmıyor bildiririseniz sevinirim

13. mertt80

mertt80 User

Pazara güzel itemler, baflar, eşalar, yüksek seviyeli taşlı tasarımlar ve 500 alev topu koyulmuş ilk defa bu kadar top koyulduğunu gördüm iki haftada o kadar kasabilirseniz alın demişler. inci kazanma değil yatırım yapma etkinliği olmuş bu gözle bakmak lazım. grup haritası zorlaşmış element balyozu yetersiz geliyor farklı bir şey mi yapmamız gerekiyor açıklansa iyi olur.

14. astürkcan

astürkcan User

Kaplumbağa kitabına neden girilmiyor bilen var mı ?

15. sezon görevlerindeki kaplumbağa görevlerini tamamla görevi hiç artmıyor sorun var mı ?

16. seri olarak bitirince geliyor

17. alexandrodan gorev gozukuyor ama kabul et kısmı grı gorevı alamıyorum

18. şu etkinlik paketlerine sandalda koysanız olmazmıydı

19. 30-35 35-40 40-45 kısaca 30 üstünde bu kaplumbağa ezici falan büyük sistemleri nereye attığı gözükmüyor ama 1 deyken 40 a atan gemiyi görebiliyoz buna bi el atın sayın @Star

20. Star

Casseopeia'nın kudreti aktif olmadan giremezsiniz.
    Selam,

Nasıl görünmüyor ben hangi haritada olursam olayım görebiliyorum. Hangi sunucu orası?
    En az 600 adet Elisa Bradford itibarına sahip olmalısınız. Keskin kılıcınız varsa 3 günlük bir işi var.