Kaplumbağa Armadası 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 12 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_turtle_armada.jpg

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan Kaplumbağa Armadası 2021 etkinliği hakkındaki görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. Cassi adasına toplam kaç hasar verildiğinde kamlumbağa haritasına giriş yapabiliyoruz?

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Kaplumbağa haritasıan cassiopeia gücü aktifken girebilirsiniz yani yarın girersiniz zira sunucunuz kuvvetle muhtemel darbeyi yapmıştır.

4. balyoz dikme grup haritasinda sikinti var. dalga sonlarinda balyoz vermiyor ve kulelerin sistemlere verdilkeri hasar cok az

5. cancan

cancan User

KAPLUMBAGAYA VURDUGUMUZ HASAR BİZE NE OLARAK GERİ DÖNÜYOR ?

6. bunu batırmak icin ne yapmamız gerekiyor bir bilgi varmı kasılamıyoruz

7. Macellan

Macellan User

Yosunları Kesmek = Jurassic Çıkarmak, Bekçi ile birinin tank olması gerekiyor yosunları kesmez ve Jurassicler de kimseye dokunmadan batırılırsa kesebilirsiniz.

8. bu kilit çene olayı nasıl olucak bekçide olmuyu

9. layce

layce User

Sıçan yuvasında etkinliği yaparken dalga ödüllerinden yaratılış mektubu geliyor.Hiç bir yerde bulamadım ne işe yaradığını biri aydınlatabilir mi?

birde Star bey eskiden etkinlik de npc'ye son vuruş ve en çok hasar verene verilen tasarımları etkinliğin forum postunda paylaşıyormuşsunuz neden artık yapmıyorsunuz?

10. lombedon

lombedon User

@Star kilit çene hakkında bir bilginiz var mı ?

11. kanlı çene 18-19 ışık yayan 10-12 kristal veriyor canı 2 mil sanırım kaplumbağa yağmacısı 5.8 mil canı var 20 lanetli veriyor arada gülle veriyor cana oranla bu nasıl ödül miktarı anlamadım bu yağmacıların verdiği ödül arttırılması lazım

kanlı çene 1.4 mil canı var

Son düzenlenen: 13 May 2021
  12. kaplumbağa haritasında gaga çenenin yadında gul yabani çıktı hareket ettirmedi ve birde bir kaplumbağa vardı ve battım. bunun nasıl olacagını açıklamamışsınız.önce hangisi yani sırayla batırılması gerek.boşu boşuna battım.bun açıklanırsa iyi olur

13. JETT_TR

JETT_TR User

merhaba arkadaşlar hangi halitadan girebiliyoruz oraya ödülleri neler ? ve etkinlik kaç gün sürecek.

Son düzenlenen: 13 May 2021
  14. kaplumbağa kitabı na basıyorsun giriyorsun.pazardada var güncel kod da veriyo.etkinlik için etkinlik sss ye bakabilirsin.
    bu arada buraya cevap yazabilecek bi yetkili yokmudur acaba.

15. Kaplumbağa kitabı haritasına girdiğimizde kilit çene ne yaparsak yapalım tek atıyor bunun yapılışının detaylı bir açıklaması veya bir videosu yok mu hani forumda gram açıklama yok biz bunu bata çıka deneyerek mi yapıcaz sınırlı sayıda veriyorsunuz bide kitabı @Star

16. Macellan

Macellan User

Kesmenize gerek yok! Aslında Kilit Çene oldukça uysal bir hayvan kendisine sıkmadığınız sürece size saldırmaz!

**Haritada birikiyorlar xD​

17. lombedon

lombedon User

zırh plaka 4. seviye bekçi 28 er hasar önleme taşı ile yosunları kesmeyip kaplumbağaları keserek sistemi bitirdim. - 20 de 89 bin taç 800 yulong 3.5 mil tp verdi . tek kestim

18. JETT_TR

JETT_TR User

selam beyler kaç gün sürecek bilginiz varmı ?

19. kilit çene ye sıkmıyorum ama yinede tek atıyor yanında çıkan kaplumbağalar da sıkıyor.

20. Kesmenize gerek yok! Aslında Kilit Çene oldukça uysal bir hayvan kendisine sıkmadığınız sürece size saldırmaz! yazmışsınız ama sıkamdığımız halde batıyoruz ve 10 taneden fazla kitap harcadım yazık değilmi emeğe