Kale Önerisi

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve MΛЯΞSΛŁ™ tarafından 19 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamlar kalelerim aşağıdaki gibidir yeteneklerim neredeyse full onun resmini koymuyorum full sayabilirsiniz. Elit vuruşum 100-110k arası. Savaşmak için değilde genelde kasılmak ve etkinlikler için giriyorum oyuna bunu göz önünde bulundurarak bana kalelerimi nasıl fullemem gerektiğini fotoğraf atarak veya yazarak söyler misiniz? Açılmamış kalelerde hangilerini açmalıyım ve koyduklarımdan değiştirmem gereken var mı sizce? Şimdiden teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için.

2. çiuv

çiuv User

benim kalelerşn hepsi 8/8 ben niye 100-110 k atamıyorum :D

3. 80merkez

80merkez User

mesele toplarda :)

4. Sezon görevlerinden alabildiğim kadar dünyayaran topu almaya çalışıyorum hocam aşağı yukarı 5.sandığa kadar açabiliyorum geminin gücü anca ona yetiyor. Sana da tavsiyem sezon görevlerini mutlaka gidebildiğin kadar git daha çok var sezonun tamamlanmasına yeni başladı sayılır :)