Kafatası Etkinliği Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve AKHILON tarafından 8 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. insanları sinir etmekten baska bısey yapmıyolar bekledıgımıze degecek bi karaborsa olsun

2. Siz ne kadar kastınız öyle :D 10 15 bin var heralde

3. o kadar yok olsa keske

4. TheRemix*

TheRemix* User

O değil para ile alınacak malzemede cıkmasında hiç sorun cıkmıyor

5. Enfazla kasan kim merak ettim o kadar uğraşıp çabalayan

6. manes5

manes5 User

75k var bende daha üstü var mı bilemiyorum da vardır heralde

7. yalana bak =) sallıcan bari güzel salla =)

8. BIRAKTI

BIRAKTI User

kastık kastık karaborsa açılacak diye ne karaborsa açıldı nede bir açıklama yok ne yapalım bari motoru kapatalım yatalım yarın öglene kadar oyuna girmeyelim yapacak başkada bir şey yok

9. İstersen başvuru linkini atabilirim.

10. BIRAKTI

BIRAKTI User

ertelemekle iş olmuyor bu kastığımız Crystal Skulls lar ne olacak biri gelip sıkacak ne var ne yok hepsi uçacak o kadar emek çaba boşa gidecek varmı böyle bir dünya

11. 15 k kastım ben :) limandan çıkmıyodum, açılmadı :(

12. sagitta03

sagitta03 User

hic sasirmadim ertelenmesine..

13. karaborsa yarın açılacakmış yav güzel hediyeler verecekler sanıyorsunuz beklentiniz yüksek olmasın en iyi top 4 seviye yada 5 seviye vudu olur oda 3 5 tane anca fazla dert etmeyin 300 500 balyoz alev tahrip vs bunlar hayal :))sakın olun sadece :))

Sanane_Halil bunu beğendi.
  14. parayla satılan mazlemelerın olmadıgı kesin bu acılck olan karaborsada

15. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Resmi Duyuruyu BURADAN ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.

16. Karaborsa açılışı yarına ertelenmiş, ayrıca zaten karaborsa da tahminimce 1 tane 30 kiloluk top 1000 kafatası falan olur yani iyi bir şey olmayacağı kesin neyi bu kadar merak ediyorsunuz.

17. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

yarına ertelendi. size 40 tanesine 1 top vercek halleri yok her halde. boşuna beklemeyin etkinliğin kendisi gibi alışverişi de aynı olur merak etmeyin :)

18. manes5

manes5 User

kardeşim eğleniyoruz o kadar işsiz değilim 75k kasıcak kadar ahaha :D

19. manes5

manes5 User

oyun hakkında adminleri bilgilendirelim arkadaşlar cahil kalmasınlar geriden gelmesinler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.