єитм³³³ Gemileri

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ♨siмвαт♨ tarafından 3 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 21001463/181 єитм³³³ bu gemilerden usandık aynı haritaya 20 gemi sentinel baglıyor neden kapatılmıyor torpilimi var neden yönetici olarak siz görev yapmıyorsunuz gidin başkaları gelsin görevini yapan kuponla gemi yapıyor entm aynı isimle 20 gemi var bota atmayanı banlıyorsunuz bu adamın gemilerini banlamıyorsunuz sizleri göreve davet ediyoruz işinizi yapın ve gemileri kapatın şuan 42/1 haritasında sentineldeler haritadaki ne pc den çok entm gemisi var

Son düzenlenen: 3 Kasım 2021
  2. єитм³³³ bu gemiler her haritada 15 gemi sentinelde bu gemiler neden ban almıyor neden izlenmiyor yoksa bizim bilmediğimiz torpilimi var bıktık usandık nepece yerine bunlar kesmek zorunda kalıyoruz eğer bunlara müsade edecekseniz daha yukarı mevkide oyun yöneticileri ile görüşmek zorunda kalacağız

3. Daha yukarıdan kimseyle görüşemezsin konuştuğun support Tr için en yetkili birim.Yabancıya yazarsan seni tr ye yönlendirirler.Ben zamanında çok denedim bigpoint şirketine bile mail attım olmuyor :)

4. ben sana söyleyim emmioğlu otomatik script devrede yakalarsa banlıyor diyecekleri bu asırlar geçti aynı cevap her haritada böyle almanyası vs.

5. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

İlgili gemileri ID leri ile beraber desteğe bildirebilirsiniz. Oradan alıp ben de merkeze bildiriyorum. Umarım hepsi cezasını çeker :)

Saygılar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.