İtibar Görevi Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ☆☆☆GTABASKAN☆☆☆ tarafından 17 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu dalton fırkateyni görevi için geliştirme için 1750 itibar puanı istiyo ama görevler 20-30-50-60 civarları veriyo bunu böyle böyle mi tamamlayacağım çok uzun sürmez mi ?

bi diğer soru 1-2 tane görev yaptım ve dalton fırkateyni slotunun üzerinde 2 level yapmak için görev gereksinimleri çıktı diyor ki 2000 tane 1 seviye roket at birde 28 lerdeki gemiye 500 milşyon hasar ver . merak ettiğim şu bu görevi mi yapacağım ki gelişsin yoksa itibar toplarsam bu görevi yapmadan da gelişmiş sayılacak mı ?

soru 3 - 2000 tane 1 seviye roket ne satışta ne bişey ben bunu geliştirmek için kaç ay bekleyeceğim sizcede imkansız görev olmamış mı ?

soru 4 - aslan haritasında npclerın yulong vermesi için 24 -1 deki itibar görevini ne kadar yapacağım ? kaç itibar olacak toplam ? ve takribi kaç gün kaç hafta sürer ?

soru 5 - yulong vermeye başladıktan sonra bu gemiler kaç yulong verir ? 3 mü 5 mi 20 mi ?

soru6 - atıyorum 10.000 itibar puanında açılıyosa ve 10 yulong verfiyosa ben 1000 -1500 itibar puanı yapınca 1-2 vermeye başlayacak mı ?

2. soru 1-2) itibarıda verilmesi istenilen hasarıda vurmanı istiyor vurduğun zaman kademe olarak level atlatabileceksin.

soru 3) Normal 10 lu attığımız roketin de sayıldığını biliyorum ama yanlış olabilir.

soru4 ) Aslan haritasında yulon alabilmen için 30-40 level arasındaki sistemlerin verdiği 4 tip itibar görevini yapman isteniyor senden 24 ile aslan arasında bir bağlantı yok. Keskin kılıçlar üyeliğini aldığın zaman bütün görevleri her gün yaptığın taktirde 20-30 gün arasında itibarları fullediğini duydum fakat denemedim.

soru5) Son zamanlarda gelen güncelleme ile aslandaki sistemler ortalama yüzde 50 ihtimalle veriyorken hem sistem sayısı hemde verdiği yulong oranı bir oranda azaltıldı. Eskisi kadar karlı değil fakat attığın gülleden kar ettiğin için kardan zarar etmiş olduk

soru6) 4 itibardan 1 ini tamamen topladığın zaman 4-7 arasında yulong alırsın. 2 tanesi 10 bin olursa 4-7 yulongu 2 kez alabilirsin. 3 tanesi 10bin olursa 3 kez, 4 tanesini tamamlarsan 4 kez bir ihtimalle alabilirsin. 4 itibarım full bazen hiç alamadığımda oluyor bazen bir kaç kere verdiğide oluyor umarım anlatabilmişimdir.

3. KARDEŞİM ağzına sağlık eline sağlık sağolasın anladığım kadarıyla uğraşmaya deymez zaten o ayrı bi muamma aslana giriyorum aksaray tranvay durağı gibi kalabalık ama npc sayıyı azaltılıyo . oyuncu sayısı az level artıyo . Oyunda bi sürü sorun tortuganın sürei kısalıyor . :D en iyisi gene taç görevleri 10.000.000 taç a adım adım ! :D

4. Eğer aslana hakim alyansda isen orada yulong kasmanı öneririm. Gemin sağlam ise 30-40 arasında sistem kesip yulongda kasabilirsin. Gemin sağlam değilse sezon görevlerini yap bolca dünya yaran topu kas ilerde sağlam olursun :D

5. Taç yapabilirsin bir zararı olmaz 45 levelsen safanad sikkeside kasabilirsin nasıl olsa ilerde o da işimize yarıcak :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.