Iskarmozun Yanına Ne Eklenmeli

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve seninneyine9999111 tarafından 21 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Iskarmozların yanına kaçınma veren kuzgun eklemek mantıklı mı? Hasar önlemeyi düşürüyor. Birde 14 seviyesiz kuzgun var onlara seviye basayım mı yoksa böyle mi kalsın. 1 tane kuzgun 1 tane ıskarmoz gibi bütün etki mi gösteriyor yoksa ne kadar çok olursa o kadar iyi mi?

2. gemine göre yol almalısın ısmarkozun tam verim almak istiyorsan hiç bişey ekleme hasar önleme acıgın yoksa ekle misal hız zincirleri

3. hasar önleme sadece ıskarmoz ile %93 pette de hasar önleme koyuyorum. ne yapmalıyım sence ? bir de geminin kaçınma yüzdesi nerede görünüyor toplam kaçınma hasar önlemede olduğu gibi

4. 10 tane ıskarmoz 3 tane fener 2 kuzgun koy gibi bir kural yok
    dedigim gibi gemine göre elindeki malzemeye göre yol almalısın misal ben büyük npc boss hariçinde ıskarmoz kullanmıyorum genelde zincir takıyorum seri vuruş daha hoşuma gidiyor azalan darbeyide tılsımdan karşılıyorum
    savaş konusunda kök salan gemilere ne yapsanda bire bir olamıyorsun bunun kupa odaları + özel taş + buff + top + top sayısı vs bir sürü kırıterleri var %120 - 150 kaçınma olsan bile batarsın birde herşeyin son seviyesi oldumu tam verim alırsın öteki türlü kalabalık