Işık Yayan Ruhlar Sorunu Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ✭ζЄЯKЄŹ✭ tarafından 14 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sayın Yetkililer Ve Korsanlar
    Öncelikle Uygulanan Bu Kuralı Admin veya Programcılar Yapmadı.Yaşadığımız Bu Güzel Vatanımızda Her Bir Bireyin Uymak Zorunda Olduğu T.C. Anayasası ve Ceza hukukunda Olan Kurallar Gereği Bu Karar Alınmıştır. Ancak Koca 5 Ülke Kanununda Bu Kuralın Olduğununu Bigpoint Nasıl Görmezden Gelip Böyle Bir Sistem Yapmıştır.Türkler Bu Oyunda Sayıca Ve Zaman Olarak Çok Aktif Oyunculardır.Ben Bigpoint Gibi Büyük Bir Şirketin Bizim Gibi 5 Ülke Oyuncularını Mağdur Etmeyeceğine İnanıyorum Büyük Ödül İçin Bu Saaten Sonra Bir Şey Yapılamaz Lakin Karaborsada En Çok Lazım Olan Işık Yayan Ruh İçin Bir Çözüm Bulunacaktır.Sandıklara Veya Savaşçı Yıldız Npc sine Ruh Eklenebilir.Yetkililere Rica Ediyorum Üstlerinize Bildirirmisiniz Yoksa Bu Event Bize Behemont Veya Santa Lucia Kesme Zevkinden Başka Bir Zevk Vermeyecektir. Teşekürler

3-BOYOZ-1-YUMURTA bunu beğendi.
  2. Selam,

Konuyu raporlarıma ekliyorum.

Saygılarımla.

✭ζЄЯKЄŹ✭ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.