İntikam II Güncelleme

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve TiryakiHasan tarafından 7 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. kafadarlar (540) görevim var intikam II den martının dostu almam gerekiyor
    250 Adet HRMS Şöhreti II Sistem batırınca cıkan bu gemiyi hiç değilse cıkaran kişinin yanına atsın 26/2 de son gemiyi kesip sistem benim cıkarttığımı bildiriyor ancak 27/1 e atıyor ne alaka? yanına gidene kadar sistemi ele geçirip batırdılar

güncelleme şart oldu görevi uzun zamandır yapamıyorum
    250 Adet HRMS Şöhreti II yernie 50 ye düşürülmesi ve son atışı yapan kişinin yanına düşmesini istiyorum

2. joje

joje User

kanka ayıptır sorması sen kaç yıldır 29.seviye olmak için uğraşıyorsun xd

3. millet 50 lvl oldu hala alt haritalarda takılıyorlar full bot bütün haritaları sömürüyorlar
    belli bir lvl eşiğine gelen alt haritalarda hiç bir ödül kazanmaması için de güncelleme yapılabilir

4. oyunu bıraktığım için 1 bucuk yıl oldu bu görevi alalı kaç defa intikam II ele geçirdim saymadım ama görevi yapamıyorum

5. Kral34*

Kral34* User

biz haftalarca peşinden koştuk o görevi yapabilmek için sence adaletli mi?

6. Millet tek tuşla küçük hesaplarını/ana hesaplarını 50 level yaptı hiçbirinin seviyesi çekilmedi, hesabı kapatılmadı. Sence bu adaletli mi? Aynı oyuncuyu farklı zamanlarda 2 defa raporladım, hâlâ oyunda ve hâlâ 50 level, batırıyorum 7 savaş puanı veriyor :)

7. bi sen dürüstsün oyunda hile yapmayanı ayıplıyolar sen hala yok biz haftalarca koşmusuz peşinden

8. yahu sen mi adaletten bahsediyorsun öne bot u targıt ı kullanma sonra adalet ara.

9. Kral34*

Kral34* User

Elinizden tutan yok hile/bug yapmak istiyorsanız yaparsınız burası ağlama duvarı değil ondanda memnun değilseniz oynamazsınız oyunu olur biter :)

10. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konuyu gerecek tutumlardan kaçının. Aksi takdirde kilitlemek zorundayım.

Saygılar.

11. baba34_foo

baba34_foo User

bu saçmalıkta ara ara hortluyor, kardeşim ben son seviyedeyim diye neden kısıtlanayım? Elinizden tutan mı var sizde level atlayın..

Ekstradan yeni oyuncuları rahatlatmaya yönelik eski seviye görevlerinin kolaylaştırılması taraftarıyım mesela 5 gün parça toplama olayı 45-50 arası yani son eklenen seviye grubunda sabit kalıp geçmiş seviyelerde tek parçaya düşmeli
    İtibar görevlerinde günlük
    200 (keskin kılıçla 400) kasılan itibarlar milletler topluluğu için günlük
    800-1600
    Fenghuan için 400-800 e çıkarılıp 38 günlük görev süresi
    Milletler topluluğu için 10
    Fenghuan için 19 güne düşürülebilir.
    26 levelde aktif olan aslan haritası giriş bileti artık inci karşılığı alınabilmeli bizim artık binlerce giriş biletimiz varken yeni oyuncu günlük görevle 2 2 toplamaya çalışıyor. Bunlar iyileştirilmeli ve yeni oyunculara hızlanma şansı verilmeli

-onur824- bunu beğendi.
  12. yeni oyuncumu :D oyun bitmiş bu oyuna 0 dan başlıyan ya çok milyarderdir ya da kafada sıkıntı var demektir oyunda oyuncu kalmadı bunu geri döndürmeleri için ilk önce target olaylarına sentinel olaylarına el atmaları lazım oyunda bir sürü acıklar bilmem hatalar var düzeleceiğini de sanmıyorum kolay gelsin.

Kral34* ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  13. Hasan 50 olayım 49 a içersem oyunu silecem :)