İnci Kasmak

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve Morpheuss tarafından 18 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Morpheuss

Morpheuss User

Gelişmem için çok ve hızlı bir şekilde inci kasmam lazım gemim orta halliden biraz düşük.Oyuk 7000 bin elit 35 bin vuruyorum.İnci kasmak diyince sadece özgürlük geliyor aklıma.Özgürlüğe sıktığım gülleyi geri satın aldığımda kar yapmam için yani kalan incinin bana kar olması için özgürlüğe ne kadar sıkmam gerekiyor nasıl yükseltebilirim? Seri ve bol inci kasma taktiği olan varsa söyleyebilir mi çok sevinirim çünkü şuan inci kasmak bana işkence gibi geliyor tentakel kesmekten özel harita bitirmekten çok yoruldum saatlerimi alıyor kastığım inci 10 bini geçmiyor.

2. .Florya.

.Florya. User

13 14 15 haritalrda drakiller var orada kasbirlsn

3. Morpheuss

Morpheuss User

Harcadağım gülleye deymiyor ki zarara sokuyor

4. .Florya.

.Florya. User

pazar indirimn varsa zarar etmessin

5. Morpheuss

Morpheuss User

Oyuna para yatırmıyorum

6. wasdsaw

wasdsaw User

Ben de senin seviyen civarındayım. İnciyi etkinliklerden kasmak en mantıklısı, aksi halde zor. Titanların savaşı oldukca karlı bir etkinlikti mesela, şimdiki o kadar değil. Özgürlüğe havai fişek sıktığın ve paralı askerin oldugu sürece kar edersin, en kolay inci kasma yollarından biri ve sıkça geliyor. Etkinlik dışında görev ve harita yapabilirsin, ya da vuduları fullemek için altın kasabilirsin.

7. ✯RIP✯

✯RIP✯ User

Özgürlük ne zaman çıkacağı belli olmuyor çıksa dahi 1 gün 2 gün sürüyor inci kasmak kısıtlı oluyor Oyuklkla inci veren sistemlerden kessen baya zaman alır en mantıklısı katlayıcı alıp pırıltı toplamak en azından şimdilik pırıltıdan inci mojo kasıp harita çıkartmak pırıltıdan 5 saatte 25 30 bin inci rahat kasılıyor

8. mr.gold**

mr.gold** User

Arkadas incin 100 milyon osa da sende top yoksa isin zarar ziyan,kisaca yatir maniyi al topu kas inciyi :)

ALPEREN-TR bunu beğendi.
  9. Morpheuss

Morpheuss User

''Vuduları fullemek için altın kasabilirsin.'' Hocam hiç bir bilgim yok bu konu hakkında bunu biraz açabilirmisin?

10. Morpheuss

Morpheuss User

Şöyle düşün en basitinden topum olmasa bile mesela zıpkın olayını tamamen fuller altınla alınan zıpkınla seri bi şekilde enkaz kesip gülle kasarım ve bu benim için zevkli oyunu oynanabilir bi hale sokar keyif alırım.Kalelerimi fullerim hızlı ve seri bi gemim olur topum olmasa bile.Bunları yaptıktan sonra top almamam için bir sebep kalmaz zaten gider alırım :)

11. ✯RIP✯

✯RIP✯ User

sen geçenki etkinliğin etkisi altında kalmışsın belli :) öyle bir etkinlik her zaman bulunmaz oturup bekleyecek halimizde kalmadı ne yazıkki ..

12. Morpheuss

Morpheuss User

Geçen ki etkinlik ne bilmiyorum etkisi altında kalmadım yani :) çoook uzun bi aradan sonra 1 hafta falan oluyor başlayalı yukarıdaki arkadaşın Vuduları fullemek için altın kasabilirsin dediği olay ne?

13. saltı

saltı User

Altın kasarak vudu topu alamazsın kardeş yanlış yazmıştır.

14. Yapman gereken şey altın kasıp 27,5 luk toplardan çok fazla alman ve onları geri dönüştürüp gelen malzemelerle amiral topu yapmalısın. Amiral topunu da geri dönüştürüp gelen malzemelerle vudu toplarını yapabilirsin. Bunları yapmak için tarife ihtiyacın var fakat nasıl kazanılıyor hiçbir fikrim yok sanırım kod felan vermeleri lazım. Ben bu dediklerimi yaparak 400 amiral yaptım ve vudu toplarımın hepsini tamamladım.

15. Morpheuss

Morpheuss User

Dediğin yapılamıyor ki 27.5 luk 2 adet malzeme veriyor,amiral topu üretmek için o 2 adet malzemeyi ve ek olarak ışık tozu adlı malzemeyi istiyor amiral topu ve ışık tozunu altınla alınan 2 top varya zaten onlardan elde edemiyorsun

16. Önceden kod vermişlerdi bu üretim mevzusunun ilk çıktığı günlerde. Oradan gelen malzemelerde lazımdı sanırım ama aynen dediğimi yaptım 27,5 lukları altın ile aldım çok para harcadım onu dönüştürüp gelen malzemelerle ardından amiral topu oluşturup onlarıda malzemelere çevirip vudularımı fulledim şuan 427 amiralim var ve 350 vudu topum var fazla fazla yaptım hepsinden lazım olur diye.

17. wasdsaw

wasdsaw User

Ben altın kasarak vudu yapıyorum, önce 30 luklari bozup amiral yaptım, altınla sürekli 27,5 luk alıyorum ve bozuyorum, ve amiral yapıp tekrar bozuyorum. Biriken malzemelerle sınırsız amiralim var, 27,5 luk lardan gelen ışık tozu olduğu sürece. Amiralin verdiği odun yongasiyla da vudu yapılıyor.

18. poyrazx46

poyrazx46 User

27.5 likler 2-3 hafta önce ışık tozu veriyordu şimdi vermiyor neden acaba foruma yazdım cevap veren olmadı

19. Morpheuss

Morpheuss User

27.5 luklar ışık tozu verse dediğin gibi amiralde yapılır vududa ama şuan vermiyor ve hiçbir topu üretemiyorsun

20. Morpheuss

Morpheuss User

Vermesi şart çünkü ne amiral ne vudu hiç bir şey üretemiyorsun şuan