İnci Kasmak İçin Tavsiye İstiyorum

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve Aras-Kaybaki tarafından 7 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba arkadaslar , ben oyuna baslayali daha 1 ay olmadi gemimde 197 top kapasitem oyuk ile 4k vuruyorum darbe puanim 315k kalelerim hic yok yanlislikla ilk kaleyi gidip kic kalesinden actim oyunu iyi bilmiyordum bodoslama acip hizimi arttirdim ben sizden bu gemi ile nasil inci kasa bilirim onu sormak istiyorum tentackle mi keseyim yoksa piriltimi toplayayim
    Not : oyunda inci paketi al demeyim , cunku emek vermek istiyorum

2. Yapacağın en mantıklı şey ilk önce 15 levele kadar level görevlerini yapmak. Böylelikle hem vudu topu kazanacaksın hem de inci ve kristal alacaksın. 15 level olduktan sonra da vaktini tamamen pırıltı toplamaya ada. Pırıltılardan güzel inci ve mojo kazanabilirsin. Mojo atarak hem elit gülle hem de özel harita kazanırsın. Elit gülleleri ışık haritasında kullanabilirsin.

3. abi ben bu 13 uncu gorevde takildim bunu nasil yapicam bilemiyorum karkinos kes diyor

4. Zorlandiginiz gorevlerde filonuz varsa yardım isteyin, yoksa oyun içinden yardım isteyin.

CVR-BBS bunu beğendi.
  5. karthagos

karthagos User

Id 'ni yaz buraya oyun içinden sana ulaşıp yardım ederim karkinos için