İç Savaş

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve OutLaw_07 tarafından 14 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. OutLaw_07

OutLaw_07 User

tek nasıl kesebildin ya çok fazla vuruyor?

2. Az önce Roger adlı amiralin amiralini kestik ödül almadık nedendir acaba oysaki bizim kestiğimiz takımımdan olan öcüden çıkmakta bu gemi?

3. 2017-06-15 17:02:59
    1 x Özgürlük Ruhu aldın.
    2017-06-15 17:02:59
    6 x Dalton's Armada aldın.
    100576 TP (Tecrübe Puanı) aldın.
    19121 x İnci aldın.
    2 x Plato sikkesi aldın.

Benim en fazla vuruş olduğu için aldım sanırım. Ne hikmetse bana vurmadı npc. Herkese vurdu ama bana vurmadığı için ben sonuna kadar sıktım. Sonda birisi naiplerin öcünün 20-30m canı kaldığında gelip beni batırdı. Yani son atışı yapmadım ama tasarım düştü.

DELGADO* bunu beğendi.
  4. yav arkadaş şu gemilere şu vuruş gücünü vermekteki hikmet nedir enkaza bırakıyorum 1dakika içeri gidiyorum gemi batıyor ne mantıkla yaparsınız bunu hele bir açiklayin

5. atlas42

atlas42 User

Sürekli başardın başardın diyor ben anlamadım bu işi!

6. deniz_4_9

deniz_4_9 User

etkinlik full zarar ne inci kasılır ne başka bişe boşa harcamayın

7. Oyunda hata var cassepio gücü sürekli ekranda, etkinlik admiralleri seamap.0 mesaj olarak gözüküyor. mesai bitti programcılar çözemedi. sandıklardan 1 sikke veriyor.. ödeme birçok oyuncuda euro dönüşmüş bir çoğunda fiyatlar yüksek ... işiniz zor...

8. tek başına kestin kar zarar oranı nasıl :) bide 200k civarı vuruşu yokmu onunda

9. Enesç

Enesç User

kraliyet haydutu ve gözüpek korsan adlı npclerin menzilleri düşürülmeli ve otomatik sıkmamalı bize iletirseniz sevinirim yoksa batmaktan oyun oynayamayız
    ** ayrıca admirallerin nereye attığı gözükmüyor!

Son düzenlenen: 15 Haziran 2017
  10. LoPeRo

LoPeRo User

Gözüpek inci haricinde hepsini verdi ? 70 tane kesmeme rağmen 1 tane bile inci vermedi lşakin forumda inci veriyor yazıyor ? itibar puanı yükselince mi veriyor ?

11. Enesç

Enesç User

şansa bağlı

12. BIRAKTI

BIRAKTI User

şunu yazıp çizmekten biz yorulduk programcılar şu saçma etkinlik planlamaktan vazgeçmediler oyuncuların oyun saatleri ve oyunda kalış süreleri farklı onun için az online olanla çok online olanların etkilenmemesi adına bireysel kesilebilecek sistemler atın makul sayıda herkes keyf alır çok oynayan sıralamaya oynar az oynayanda keyif alır en azından oyunu çözmek için deha olmak lazım zamanı olan var olmayan var karaborsadan item almak için 24 saat online olmak lazım yoksa bu sikkeleri biriktirmek azap şu anki durumda

13. PLATO VE SOLON SİKKELERİ 1:1 TAKAS EDİLMELİDİR 10:1 OLDUGU ZAMAN VUDU TOPU İÇİN 33BİN SOLON YADA 33BİN PLATO SİKKESİ TOPLAMAK ZORUNDA KALICAZ

DÜZENLEME:Galiba taraf degişebliyormuş o zaman nasıl taraf değişeceğiz ?

Son düzenlenen: 15 Haziran 2017
  14. bu sıralamalar günlük mü olacak kişisel ve gurup sıralamaları yoksa etkinlik sonu mu ?

15. görevlerde (egemenlik arenası eşleşmesi 0/1) yazıyor nedir bilen varmı

16. etkinlik gemilerinin sikke verecegi yazıyo yanlız kaç tane kesmeme ragmen bi tane bile vermedi

17. 7/4 de aldıgım görevleri son itibar görevi kaldı itibar topluyodum 12/2 de ki görev vericiye gittim görevler sıfırlanmıs topladıgım itibarlar sıfırlanmmış bu nasıl bi iş nasıl bi etkinlik arkadaş

18. atlas42

atlas42 User

Sağ taraf sarı, sol mavi grup galiba.

SSS deki regent in donanması, naip in filosuna karşılık geliyor galiba.

Son düzenlenen: 16 Haziran 2017
  19. beatdovne

beatdovne User

Etkinliğin mantığını çözene kadar etkinlik çöp gibi dursada mantığı anladıktan sonra çok iyi olduğu anlaşılıyor biraz anlamaya çalışın

20. mantığı nedir ben mavi gemi batırdım sarı batırırsam tarafım mı değişiyor ve mavi gemı batırdıkca ıtıbar puanım mı artıyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.