İç Savaş Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 9 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Şu karaborsaya en azından işe yarar birşeyler koyun ya hiçbir şey yok en azından miço falan koyun bu nasıl bir cimriliktir ya!

BIRAKTI bunu beğendi.
  2. Coder

Coder User

Neden koysun ki karaborsaya? Çıkarır 100 200 ₺ ye bir paket. Oyuncularımız anında gider alır. Sen olsan bedavaya ekler misin ?

3. Yani dimi ne gerek var para vererek oynuyor millet zaten(!)

Son düzenlenen: 10 Ekim 2018
  4. ρѕм

ρѕм User

Etkinlik konusunda Wolfric’s Warrior kazanma şansı! yazarken kestiğimizde bize verdiği tasarım
    2018-10-10 10:01:03 1 x Adaletin Hayali aldın.Bu bir yanlışlıklık mı yoksa diğer tasarımının yanında bu tasarımda mı veriliyor.

Elram bunu beğendi.
  5. Karaborsaya en azından miço koyunda şu oyundan bi zevk alalım bi sürü zaman kaybediyoruz miçosuz

TiryakiHasan ve Porstmouth bunu beğendi.
  6. BIRAKTI

BIRAKTI User

evet herşey para oldu karaborsaya gereksiz ne varsa koyarlar miço koymazlar koydumu sınır koyarlar bittimi bırakın oynamayın diyorlar galibada biz arsızlık yapıyoruz gibi düşünmeye sevkediyor bizi böyle saçmalık olmaz ya kaldırın şu miçoyu yada koyun karaborsaya alalım bu sizin beceriksizliğiniz sonucunda biz magdur oluyoruz bu ne saçmalık kalktı kalkacak derken ne olacagıda belirsiz bir hal aldı ''sarı çizmeli Mehmet ağa bir gün yok eder miçoyu'' hesabı bekliyoruz derken yakında BIRAKIYORUZ yazmaya başlayıp sizde bizde kurtuluruz inşallah

7. Porstmouth

Porstmouth User

hangi sistem verdi

8. mr.gold**

mr.gold** User

Forumdaki isimler ve oyun icerisindekiler farkli.. Arti lutfen etkinlik yerine oyundaki eksiklikleri ve hatalari duzeltsinler programcilar..isabet olasiliginda sorun var,milltler toplulugu askeri etki yapmiyor gerektigi kadar..Atislarimiz olmasi gerektiginden dusuk..

9. etkinlik kodu var mı

10. mylife007

mylife007 User

Kraliyet haydutlarını milleti oyundan soğutmak için mi eklediniz?. üst haritalarda görev yapamıyorum bunlar yüzünden. 20 kişinin arasından gelip bana sıkıyorlar bıktım yemin ederim ya. ne etkinlik ne görev yapabilir oldum. teşekkür ederim!

11. Gelmiş geçmiş en kötü etkinlik tırıs gider.........

12. Arkadaş 100.000 kafatası cephanesi takas etmek için 100.000 havaii + 2,5 milyon barut istiyor.. şimdi bu saçmalık değil de nedir yahu.. işiniz gücünüz insanları salak yerine koymak olmuş.. vallaha ayıptır ya.. imkansızı istemek te nedir !

TiryakiHasan bunu beğendi.
  13. ρѕм

ρѕм User

Roger Flynt adlı sistemden almış bulunmaktayım 50 adet naip kestiğimizde çıkmakta.

Elram bunu beğendi.
  14. BIRAKTI

BIRAKTI User

bizikaale alan yokkibiz yazıp biz okuyoruz bakın sıralama ödüllerine 3 yerine 73 top göndermişler yanlışlıkla hemen program yapıp resetle birlikte anında geri çektiler biz bir şey istedimi aylarca bekliyoruz buradaki görevli arkadaşlarada bir şey diyemiyorum muhtemelen isteklerimizi iletiyorlar yetkili mercilere fakat nasılsa oynuyorlar nasılsa emek verip harcama yapıyorlar bırakıp bir yere gidemezler moduna girmişler programcılar bildiklerini okumaktan öteye gitmiyorlar yapımcılar aşmış kendini

15. bu arenada haksız yere bug yapıp ana gemilerine puan kazandıranlar için bi çalışma yapılmayacak mı ya haksız puan kasılması var yan gemileri oyuna sokup hemen arenadan çıkış alıyorlar böyle saçmalık olur mu onlara ceza olmadığı için bizde puan kasamıyoruz bununla ilgili bi güncelleme yapılırsa seviniriz

16. Heartware

Heartware User

Merhaba;

ben etkinlikte solon sikkesi kastım fakat diğer sikkeden kasabilmek için ne yapmam gerekiyor.Mevcut itibar puanını sıfırlayıp öylemi almam gerekecek.Yoksa yarın sıfırlandığında kırmızı npcleri mi kesmem gerekecek

17. Heartware

Heartware User

Merhaba bu 2. konu açışım 1 saat önce sorduğum soruya cevap alamadığım için solon sikkesi kastım ve plato sikkesi için mevcut itibari sıfıra indirmem mi gerekiyor yoksa belli bir süreden sonra otomatik sıfırlanacak mı ?

Lütfen konuyu taşımayalım.

18. küçük npcler bile 30 k falan atıyor nedir bu arkadaş 5 k 10 k atan npcler neyinize yetmedi çözemiyorum yeminle iyice saçmaladınız amiraller desen 200 k üstü atıyolar napalım illa 50 kişimi kesecez amirali düzeltin şunu

19. BIRAKTI

BIRAKTI User

karaborsada sikke takası var oradan degişebilirsin

20. Heartware

Heartware User

6 taneye 1 tane mi