İç Savaş Etkinliği 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 20 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. takım nasıl değişecek acaba bilen varmiduur.

2. İtibarını sıfırlayana kadar kendi takımından olan npcleri batırman gerekiyor

3. sobaa3

sobaa3 User

merhaba oyunda yeniyim; kutsal savaşçıya saldırdım ve artık her karşılaşmada saldırıp gemimi batırıyor. ne yapmam lazım saldırmaması için tşk.

4. iç savaş etkinliği itibar aralığı nedir detaylı bir açıklama var mı

5. 20k itibar yaptım hiçbir şey fark etmedi, ne ödülüm arttı ne markette bir şeyler açıldı. Keşke ekstra bir şeyler olsaydı çünkü NPC'ler sürekli bana dönüyor sırf itibar kastığım için.

6. sobaa3

sobaa3 User

kutsal savaşçıdan nasıl kurtulurum gemimi batırıp duruyor. Bi yardım edin

7. jaka3838

jaka3838 User

Oyunda iken ortadaki mağaza simgesinin hemen solundaki kısımın aşağısında itibar bölümü var. oradaki itibarını sıfırlayana kadar kraliyet haydutu batır. İtibar sıfır olunca her iki takımdan herhangi gemi sana ateş etmez.

sobaa3 bunu beğendi.
  8. mavi00

mavi00 User

herkese selamlar,başlıkta belirtigim gibi kutsal savaşçının menziline girdigim anda bana saldırıyor,arkadaşıma veya bir başkasına saldırmıyor haritada ilerleyemez oldum nasıl düzelticem bunu

9. *HHC*

*HHC* User

Sende Naip'in filosunun itibarı olduğu için, kutsal savaşçı ve kanlı yağmacı sana saldırır. Kraliyet haydutu ve Naipin öcü saldırmaz. Bunu sıfırlarsan sana hiçbiri saldırmaz. Eğer dalton armadası itibarı kasarsan bu sefer Kraliyet haydutu ve naipin öcü saldırır diğerleri saldırmaz. Sıfırlamak için kraliyet haydutu kesmen veya güvenli limandaki dalton armadası itibarı veren görevleri yapman gerekecek fakat itibarın çok yüksekse bunu yapmanı tavsiye etmem, zarara girersin.

mavi00 bunu beğendi.
  10. HellX2

HellX2 User

@Star etkinlik anahtarları ne zaman dönüştürülecek?