İç Savaş Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 21 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Screenshot_15.png

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan İç Savaş Etkinliği 2020 hakkındaki görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizlere bu konu üzerinden saygı, sevgi ve tabii ki de her zamanki gibi forum kuralları çerçevesi içerisinde bildirebilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

Son düzenlenen: 21 Ağustos 2020
    *_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  2. admin bey çok hata var düzeltilsin sonra biz yorumlarız etkinliği

3. sikke vermiyor yav

4. Merhaba,
    1-NPC isimleri ile SSS teki NPC isimleri uyuşmuyor,
    2-Yağmacı paketleri yok
    3-NPC bazen sadece itibar veriyor bu normal mi hata mı bilemedim?

5. SSS de hata var gibi, Naipin Öcü adlı npc Naipin (regentin) filosunda gösterilmiş ama oyun içinde kraliyet haydutundan 100 tane kesince çıkıyor.
    Kanlı Yağmacı npc si ise Kutsal Savaşçı dan 100 tane kesince çıkıyor.
    Kutsal Savaşçı Naip itibarı verirken Kraliyet haydutu Dalton itibarı veriyor. Yani ayrı taraflar.

Benim kafam karıştı.

"
    Regent'in Filosu:
    • Kanlı Yağmacı: Vurulan hasara göre: İnci (şansa bağlı), TP, Plato Sikkesi ve itibar puanları ve Ayrıca %3 Darbe yok eden bütün oyuncuların Kraliyet Kartalı tasarımınız kazanma şansı vardır.
    • Naipin Öcü: Vurulan hasara göre: İnci(şansa bağlı), TP, Plato Sikkesi ve itibar puanları, ve Ayrıca %3 Darbe yok eden bütün oyuncuların Kraliyet Kartalı tasarımınız kazanma şansı vardır
    • Roger Flynt: Vurulan hasara göre: İnci(şansa bağlı), TP, Plato Sikkesi ve itibar puanları, ve Ayrıca %3 Darbe yok eden bütün oyuncuların 1 gün Kraliçenin nimeti ya da Kraliyet Kartalı tasarımınız kazanma şansı vardır"

6. TANER

TANER User

etkinlik ne inci veriyor ne sikke tamamen zaman kaybı bravo bigpoint

7. yavuzalp

yavuzalp User

Etkinlikte itibara göre fazla ödül alma sistemi çalışmıyor 500 den sonra alınan ödül hep aynı kalıyor.500 itibardan sonra ödül artmıyor. 2020-08-21 22:13:19 3842 EXP (Tecrübe Puanı) aldın. 2020-08-21 22:13:19 Kutsal Savaşçı adlı oyuncunun gemisini batırdın. 2020-08-21 22:13:19 3 Naip'in Filosu saygınlığı elde ettin.2020-08-21 22:13:19 3 x Solon Sikkesi aldın. bu ödülü 1671 itibar varken verdi/////
    2020-08-21 16:33:14 3 x Solon Sikkesi aldın.
    2020-08-21 16:33:14 1520 x Kafatası cephanesi aldın.
    2020-08-21 16:33:14 3 Naip'in Filosu saygınlığı elde ettin.
    bu ödülü ise 400 itibar varken verdi.İletebilir misiniz? teşşekürler:)

8. itibarlar yanılmıyorsam 0 - 100- 1000 diyeydi 500 değil

9. Macellan

Macellan User

100-1000-10000

10. 45herkez

45herkez User

mesela 100 üstü olunca 3 saygınlık 2 sikke veyordu 1000 oldu değişen bişey olmadı ne değişmesi gerekirdi

11. Kraliyet haydutları hiç birşey yapmamama rağmen gelip vuruyor doğduğum anda ölüyorum yardımcı olurmusunuz

12. Merhaba
    Oyun içi cıkan gemıler yan harirada bile olsa üst tarafta yazı olarak gözükmüyor örn x oyuncu kanlı yagmacı kıskıttı dıyor ama harıta yazmıyor

iyi çalışmalar

13. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Etkinliğin sistemi bu. Seçtiğiniz takımın sistem gemileri sizi gördüğünde vuruyor.

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  14. yavuzalp

yavuzalp User

Eksikler:
    1)Gemilerin fazla atması hasar önlemesi olmayan gemiler kasamıyor.(zaten kasılan bir şey yok ama sikkeden başka)
    2)ana gemilerin saçma hasarı kaçınma olsa da hasar önleme olsa da (ortalamada)150k atıyor.ne yani bu?
    3)inci,taç,yulong kasılmıyor,sadece sikke mi kasacağız? kasıp ne alacağız?
    4)Gemilerin ödülleri değişmeli kasacağımız bişey yok ?
    5)etkinlik itibar sistemi 1000/1 oranla çalışıyor denmiş 3k itibarım hala 2k ile aynı alıyorum tek artan 30 40 gülle daha fazla bari gemiler inci versede incim artsa biraz 10 günlük etkinlik sonuçta.
    bunlar giderilmeden etkinlik boyunca gemilerin vurulması azalır millet haritalarda dolaşamıyor vurulmaktan.etkinlik boyunca bırakan kişiler oldu.Düzeltilir umarım.

15. İki merak ettiğim konu var :
    1- Bu etkinliklerin cuma günü başlatılmasındaki ısrar nedir anlıyamadım . Yav belli arkadaş çıkaracağın etkinlik de sorunlar olacaği belli veya oyuncuyu memnun etmeyek şeyler olacağı belli niye cuma günü başlatıyorsun da millete zehir ediyorsun gerçekten mantığım almıyor. Sayın @Star lütfen bu sorunu merkez ekibinize iletiniz
    2- Bir de bu etkinliklerin neden beta da denenmediğini de anlıyamadım tamam belki uzun bir etkinlik değildir diye olabilir . Ancak en azından bir gün bile açsan bile kafidir. Tamam diceksin ki biz adminler de test ediyoruz. Ama biz oyuncular olarak memnun kalmayacağımız şeyler olamaz mı ? lütfen bu konuyu da bildirirseniz sevinirim. İYİ FORUMLAR

16. kanlı yağmacı sistem gemisinin yanına gider gitmez bana sıkmaya başlıyor o kdar adam varken nedeni nedir acaba ?

17. 15 bin itibar puanı kastım hala 3 sikke alıyorum küçük gemilerden bir artış olmadı 100 bindemi artacak acaba

18. ~Goliath~

~Goliath~ User

itibar puanı en fazla olan kişiye göre sıkıyor

19. kariba

kariba User

20. 30 bin oldu artış yok boşa kasmaya ugraşmayın artmıyor 2500 den sonra