İç Savaş 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 20 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

29 seviye 2.görev kör talih görevi için 22-1 jayne dalton gönderdi ama sadece etkinlik görevi var

1. acil

oy sayısı 1
    50,0%
  2. acil

oy sayısı 1
    50,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. **facia**

**facia** User

Evet bu oldu teşekkürler.

2. @Star Üstadım güncelleme ile dalton armadasının map sorunu çözüldü ama. Dalton armadasını biriktirenler bir süredir mapten verim alamadı. Bir telafi adına bir şey olacak mı?

3. severus61

severus61 User

bence seyir defteri kontrol edilmeli batırılan npcler ve ödül alamama görünüyor zaten
    ve şöyle de bir durum var diger grupta herkez sürekli ödül alıyordu onlar bizi baya bi solladı önden gidiyor
    bir şeyler yapılması lazım.

4. bakikaba

bakikaba User

sorun çözüldü

Son düzenlenen: 23 Ağustos 2022
  5. Reizler büyülü nişanı nereden kasıcaz yardımcı olur musunuz d

6. ibo4747

ibo4747 User

grup haritasında gemi buga girdi grup haritası yapamıyorum acil çözüm olan varmı

7. Fizikci

Fizikci User

sikke biriktirip pazardan almalısın

8. eventle alakam yok saçma sapan 1k 1k vuruyolar savas esnasında gemıde kum basılı olmasına ragmen tamir edemiyoz bugda kalıyo chate yazınca sohbetten engellenıyoz siz iş yapmayın

9. BIRAKTI

BIRAKTI User

Bu grup haritası sürekli taç veriyor safanadda çok komik rakamda bir ayarlama yapılsın yulong verme oranı biraz daha arttırılsın usandık taç kasmaktan incide vermiyor gemiler boşalıyor sadece şu durumda

10. Bu etkinlik npcleri ve gruptaki npcler neden hep bana sıkıyor ? darbem ve herşeyim full iken? npcleri başkası kesiyor bana sıkıyor. beraber sıkıyoruz bana sıkıyor. darbe ben de değil alakam bile yok gene bana sıkıyor. yanından geçiyorum sıkıyor. yani hertürlü bana sıkıyorsebebi nedir ? Not: küçük npclerden bahsetmiyorum onlar zaten otomatik olarak herkese sıkıyor.

11. jeƒerico

jeƒerico User

İtibar ile alakalı yakınında bulunan oyunculardan en yüksek itibar sende ise sana vuruyor

12. Grup haritasına 5 kere girip hepsinden eksi itibar yedim bu nasıl iş hata mı var kırmızı npc kesip itibar yaptık okadar bi işe yaramadı

13. Dalton itibarı kasmışsın ama naip haritasına girmişsin senin walter buckinghamdan girmen gerekiyor

14. ZagoR_SÖK

ZagoR_SÖK User

Kraliyet Haydutu npc si tasarım vermiyor 1000 tane kestim tasarımı alamasım püf noktası varmı

15. Böyle saçmalık olmaz ki. vuracaksa herkese vurmalı

16. bu gemi hangi haritada bulamadım

17. Fizikci

Fizikci User

Sanirim o npc nin oyundaki ismi naip in öcü, ceviri farkliliklari olabiliyor. Naip in ocu amiral gemisidir ve event npc leri kesince ortaya cikiyor. Haritalari gezip bulmalisiniz, 5 ve uzerinde arayabilirsiniz.

18. Fizikci

Fizikci User

Günde en kotu 1m taç 50k yulong kassan x10 gunden event sonu 10m taç 500k yulong. Eşi benzeri olmayan bir grup haritasi ödülü.

19. Sadece bugün 3milyon taç 60 bin civarında yulong 16 de top kastım

20. iyi hoş grup haritası yapıyorsunuz ama adamlar npclere sıkmayıp köşelere kaçıyor. içeride adamada ateş edemiyoruz yani yapıyorsunuz bir şey bari düzgün olsun. herkes vurduğu kadar ödül alsın bunu bir iletin..

jokerrmurathan bunu beğendi.