HRMS İntikamı II

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve pıtıko2147 tarafından 15 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

miletler topluluğu fermanı kaldırılsınmı

1. evet

oy sayısı 41
    73,2%
  2. hayır

oy sayısı 15
    26,8%
  1. Bu arada konu sahibi Yusuf ağabey sıkıntını anlıyorum ve sınavın kolaylaştırılması için lehine oy vererek destekliyorum. Furkan.

2. GİŞ kurallarını siz bize zorla kabul ettirdiniz. benim gibi 2009 veya öncesinda yada 2010 tarihinde başlayanların ilk giş kuralları bu kadar ağır ve karmaşık değildi biz gemileri oynadıkça para harçadıkça her 6 ayda bir veya yıllık giş kurallarını şirketiniz değiştirip oyuna ilk girişte koyu ekran ile giş şartlarını kabul et yada oynama/ hesabı kapat gibisinden şık lar koyarak zorla kabul ettirdiniz buda vakti zamanı geldiğinde şirketiniz ayvayı yedi demek bilmem anlatabildim mi

67umut6767 bunu beğendi.
  3. blackgo31

blackgo31 User

ben gerekli şikayetlerimi yaptım buradakiler inanmasın yeri geldiğinde açıklayacağım süreç uzun sürse bile sonuçlanacak
    ayrıca bu konuya uğrayan ve bilgi veren admin olmadı bekliyoruz

4. ewet burda arkadaşımız haklı tamamen katlıyorum .

TiryakiHasan bunu beğendi.
  5. 67umut6767

67umut6767 User

ben 1 ay önce yaptım bu görevi 2 haftamı aldı

6. 67umut6767

67umut6767 User

Bu görevde bir sıkıntı yok yani

7. blackgo31

blackgo31 User

şanslısın veya oyunda çok süre alıyorsun şöyle bir şey yazayım iki arkadaş kestik o yağma yaptı ben son atış fakat ikimizede ferman gelmedi yani günde 2 defa çıkan gemiden kazanan olmadı sence mantıklı mı ?

8. Biri arkadaşa yardımcı olsun sunucuda kriz meselesi sanki. Sadece sınavda değil 25-26-27-28 ek görevlerde bile zorluk var farkında değilsiniz sanırım fakat sistem değişti artık her şey şansa bağlı olarak ilerlemekte eski sistem al darbeyi vur son atışı yok öyle artık.

TiryakiHasan bunu beğendi.
  9. 2 ay 23 gün olmuş konu acılla birdaha aktif edelim bu konunun cözülmesi gerekiyor

10. blackgo31

blackgo31 User

Aldığım bilgilere göre ilerledim
    Özel günlerde veya tatil günlerinin sabahında giriyorsun kimse olmuyor olanıda sisliyorsun mum kardan adam varsa açıyorsun ilk seferde %50 geçersin ben geçtim en sonunda :)

MelihBaba08 bunu beğendi.
  11. melihbaba08 iletişiminiz ve konuya bakış açınız açıklayıcı inşallah istanbul ekibin de sizin gibi kişileri görmek isteriz.

12. Borçlar genel ve anayasa vizesinden yeni çıktım kardeşim :) benim için tekrar mahiyetinde oldu :D

13. yedek görev itemi sistemi bu tür sorun yaşanan görev itemleri için bir çözüm yolu bu sistemin uygulamaya koyulması lazım.

14. *MV1*

*MV1* User

Selamlar ben 3 yıldır oynamıyordum 15 gün önce yeniden başladım ve yanılmıyorsam 10 gün önce bu görevleri yaptım . şuanda 31 level oldum sanırım ben bu konuda biraz şanslıymışım

15. 1 aydır intikam 2 yi ele geçiremedim maalesef görevde duruyo iptalde edemiyorum

16. KяaL!

KяaL! User

bu görevi yaparken bende zorlanmıştım ancak bu ara yaklaşık 3-4 tane intikam 2 yi tek kestim gelen giden yok sisteme tr serverindeyim üstelik.

17. Diğer arkadaşlara gelince kraldan çok kralcı olmanın lüzumu yok.
    Adamın bir derdi var ve üzüldüğü için sizinle paylaşmak ve çözüm bulmak gayretinde iken bu tavırlarınızın anlamı nedir? Siz hiç zor durumda kalmadınız mı? Yazık."
    Kralsın MelihBaba08!