Öneri Hesap Satışları Hakkında

Konusu 'Resmi Duyurular' forumundadır ve Bigpatron tarafından 12 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Bigpatron

  Bigpatron Team Leader Team Seafight

  Merhaba Korsanlar

  Biz Bigpoint oyun sitesi olarak gemi satışlarını veya takasını desteklemiyoruz, yani hesap satışları yasaktır. Oluşacak sorunlar ve kanuni yükümlülüklerden de üyenin kendisi sorumludur.

  Dolandırılmamanız için lütfen hesap satın almayınız. Oluşabilecek her türlü sıkıntıda sizlere yardımcı olamayız.

  Son günlerde hesap çalınmaları bu durum üzerine çoğalmaktadır. Lütfen kimseden hesap almayın! Çalınan hesabı satın alarak siz de bu suça ortaklık etmiş olacaksınız.

  Lütfen hesap satmakla uğraşan kişilerden uzak durunuz. Özellikle kullanıcı adını (nickini) Satılık vb. yapanlar hakkında lütfen geç kalmadan support'a bilgi veriniz.

  Bu günden sonra nicklerini satmak için değiştirenlere 15 gün (hesap kapama) uyarı cezası verilecek tekrarı durumunda bu süre katlanarak artacaktır. Ceza bitmeden kişinin itirazı ya da ısrarı kabul edilmeyecek, aksine cezası daha da artacaktır.

  Lütfen bu uyarıyı okuyanların bilip bilmeyen herkese bildirmesini sizden rica ederim. "Benim haberim yoktu", demeniz hiçbir şekilde kabul edilmeyecek!

  Saygılar
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş