Hesap Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve ***CENGAVER***94 tarafından 30 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sıfırlansın mı ? sıfırlanmasın mı ?

1. sıfırlansın

oy sayısı 0
    0,0%
  2. sıfırlanmasın

oy sayısı 6
    100,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Sandık içeriklerinden miço çıkmamaktadır.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Etkinlikler ve karaborsa içeriklerine maalesef müdahale edemiyoruz. Anlayışınız için teşekkürler.

3. -gececi27-

-gececi27- User

Yulong coin ne işe yarıyor nasıl kullanabiliriz teşekkürler

4. ozican2525

ozican2525 User

Yulong sikkesi zaman zaman karaborsa veya Yağmacı karaborsasına çıkan itemlerin takasında kullanılmakta.

5. Selam,

Şuanda @ozican2525 arkadaşımızında belirttiği gibi, karaborsada bazı nesnelerin takasında kullanılıyor.

Saygılarımla.

6. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Sorunuz cevaplandığı için konu kilitlenmiş. Konuyu tekrardan açıyorum sorularınızı iletebilirsiniz.

7. hesabımda 15k şifa güllesi bunu nasıl değerlendirebilirim hangi npc ye sıkabilirim

8. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selâm

Şifa güllesini sistem gemileri üzerinde kullanmanız mümkün değildir , sadece oyuncuları şifalamak için kullanabilirsiniz

Saygılar

NightWish66 bunu beğendi.
  9. Kaplumbağa ezici ve Kabuk eziciyi defalarca en fazla darbe oranına sahip olarak kesmeme rağmen bu gemiyi alamadım. Ben yanlış mı okudum acaba. En yüksek darbe verene çıkmıyor mu. Son vuruş etki ediyor mu

10. en fazla hasarı veren ufak bir şansla elde etmeye sahiptir yani ne kadar darbeyi alırsan al şansında olacak kardeşim

11. he o bizde yok işte :D

12. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Cevabınız için teşekkürler. Etkinlik sistem gemileri şansınıza bağlı olarak tasarım vermektedir.

lordofthe47 bunu beğendi.
  13. Jolly Roger'ın Nimeti yağmacı bitene kadar kalır mı? yoksa Özgürlükten sonra yağmacıdan kalkar mı?

14. Selam,

Benim şahsi fikrim, Yağmacının Ödülü karaborsasındaki özgürlük nimeti, paketler satıştan kalkana kadar aktif olarak kalacağı yönündedir. Çünkü şuanda özgürlük etkinliği yok ve nimet aktif.

Saygılarımla.

15. http://tr.bigpoint.com/seafight/
    Burdan oyuna girilmek için napmam gerekiyor.
    Grafikleri daha güzel buranın.
    Hesap eski diye mi kabul etmiyor veya genel hesap değil diye mi
    Denemeyip bilmeyen boş yorum Yapmasın
    oyun hesabını kabul etmedi
    Yetkili biri cevaplarsa iyi olur

16. recvol

recvol User

orası sanırsam bigpointin ana sayfası oraya üye olup ondan sonra giriş yapabilirsiniz diye biliyorum

17. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Bu site üzerinden giriş yapabilmeniz için BİGPOİNT'in resmi sitesinden üye olmanız gerekmektedir.

Saygılarımla.

18. Teşekkürler
    Üye oldum lakin bu eski antika hesabımı bu üyeliğime entegre edebilir miyim?

19. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Mevcut hesabınızı entegre edemezsiniz.Sıfırdan yeni bir hesap açmış gibi düşünün.;)

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.