Hesabıma Kayıtlı Mail Hakkında

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve exemelation tarafından 22 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kolay gelsin herkese,
    Eski kullandığım e postalardan sifremi unuttum yaptigimda mailiniz basarili bir sekilde gonderildi gibi bir yazo cikiyor fakat maile girdigimde hicbir mail yok ,2 mailim de de ayni sekilde oldu ,zaten mailde kullanici adi olmasa mail gönderilmez.

2. göktürk

göktürk User

bazen geç gelmekte hatta 1 gün bile sürebilir. Ki bayram tatilinden dolayı bell ki olabilir.

exemelation bunu beğendi.
  3. Umarim yakinda gelsin.Supporta yazdim ama çok basit bi ifadeyle: hesabiniz varsa gelir yoksa gelmez dedi.Bu kadar basit dusunsem mesaj atarmiyim ? Bana sistem onay verdi ki o yüzden yazıyorum.

4. Hesabınız uzun süredir girmediğiniz için e posta alımlarına durdurulmuş olabilir. Bunun diğer adı neydi tam unuttum da supporta başvurarak geri açabilirsiniz diye biliyoru.

exemelation bunu beğendi.
  5. Aynen bunun içim başvurdum ben de ,dedim ki daha önce de başima geldi e-posta karalisteye alındığını düşünüyorum dedim,yani kontrol etmek bu kadar zor olmamali biraz çözümcü davransalar tatmin olucam.

6. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Bu gibi sorunlarınızın çözüm yeri Destek Ekibimizdir.Maalesef biz buradan hesabınıza müdahale edemiyoruz.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.