Hesabım Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve TiryakiHasan tarafından 20 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. terra cephanesi ile 35 bin vuruyorum buz yanığı cephanesiyle 110-140bin bazende terra ile 180 hasar alıyorum burdan yapımcılara selam sonra ses cıkaramayan artemis e bigpatrona birde türkiyenin takım sorumlularına da selam
    cephane terra +100
    top hasarı %21
    manta ligi %4 hasar
    kaleden %7 hasar
    top hasarı +132 gösteriyor
    top kapasitesi 336
    top 73 tahrip 98 sv4 vudu topu ve gerisi 136 sv4 kıyamet 29 sv3 kıyamet
    şarapnel +barut +125 isabet olasılığı
    kaçınma şanşı %14.5 + %16.5 kaçınma şanşı
    %50.75 hasar önleme toplam

merak ettim şu yetkili arkadaşlar kendilerine böyle bir gemi yapsında kaç vuracaklar bi test etsinler. 7-8 bin lira para harçadım şuan oyunda zerre hoşnut değilim söyleyin hele bilelim
    yeni genişletmeler ne değiştirecek benim gemimde vuruşum kaç olacak
    aslan siperi ne kadar etki edecek
    440 top olunca kaç vuracagım ki şuanki top kapasitemin 3/1 100 top daha fazla koyunca 35 binden 10bin etkiler ancak 45 bin vurrrum herhalde
    %7 yengec + %5 başak tan gelen hasar 50bini gösterir
    yahu ben düne kadar yakın tarihte 35 lvl cıkmadan önce rakibe 70 bin vuran bir oyuncuydum vs atıyordum önüme gelenle yarışıyorduk chatte ne değiştide 35 bin vuruyorum 180 bin e kadar hasar alıyorum etkinlik gemisimiyim ben modlarda gelip başlığı kapatmasın 2satır cevap yazıp. müşteriyim ben gelsin gerçek yetkili bana bi cevap versin

DevilHunteR bunu beğendi.
  2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Forum üzerinden hesabınızı incelememiz mümkün değildir. Hesabınızda sorun olduğunu düşünüyorsanız lütfen destek(support) ekibimiz ile iletişime geçiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.