Hesabım Hakkında

Konusu 'Yardım' forumundadır ve Binbaşi_61 tarafından 4 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba,
    Daha önce sizi ödeme kısmımdaki bayrakla ilgili supportu çokça rahatsız ettim. Dün belki düzelir umudyla bankamatiğim aklıma geldi, Türkiye İş Bankası Maestro Bankamatik kartıyla küçük bir ödeme yaptım sistem algılaması için, adres filanda girdim onaylandı ödedim. Bugun top paketi almaya girdim hem fiyatlar yükselmiş Euro olarak hem Kıbrıs Cumhuriyeti olan bayrak Almanya bayrağı olmuş. Hayatımda ben Almanyaya gitmedim kardeşim bu nasıl oluyor şaka gibi yine sadece Tr1 de değişmiş diper server hala Türkiye Cumhuriyeti bayrağı. Yeter ya fiyatlar Euro diye düzeltmeye çalışırken şimdi daha da pahalı oldu.

burdan bigpatrona sesleniyorum bir bak kardeşim yardımcı ol

2. ArmageddoN

ArmageddoN Guest

Merhaba,

1.2.10 numaralı GİŞ kuralında da belirtildiği üzere Proxy vb. IP numarasını gizleyen veya değiştiren program/tarayıcı kullandıysanız ödeme bayrağınız değişmiş olabilir. Maalesef bu tarz konulara forum üzerinden destek veremiyoruz. Bunun hakkında detaylı bilgi için "Destek Ekibi (Support)" ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Saygılarımla,
    İyi oyunlar, iyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 May 2018
    NightWish66 bunu beğendi.
  3. oyuna giremeyince forumda bir arkadaş Comodo Dragon diye bir tarayıcıdan giriliyor yazınca onu indirip ordan giriş yaptım da bu benim hatam değil kusura bakmasınlar kaç gün girilmeyince kendi istemcisinden bile seafight ın mecbur kaldım

4. ArmageddoN

ArmageddoN Guest

Lütfen destek ekibiyle iletişime geçiniz.
    GİŞ Kurallarında gayet açık belirtilmekte, eğer IP adresiniz değişik iken alışveriş sayfasına girerseniz ödeme bayrağınız değişebilir.

Saygılarımla,
    İyi oyunlar, iyi forumlar.

5. sizi anlıyorum sizin yetkiniz yok, ama bilginiz ya yanlış ya da burda başka bir problem var, ödememi yaparken istemci üzerinden yaptım o da türkiye adresine bağlı, bilgisayarımda herhangi farklı ip kullanmıyorum.

not: supporta yazdım 28inde almanyadan bağlanmışmışım yazdılar o yüzden değişmiş, sonraki mesajlarma cevap yazmıyorlar nedense...

6. fiyat pahalıya geçerken sistem geçiriyor hemen otomatık ama ucuza TL ye geçirmeleri için kimlik ve ikametgah istiyorlar.

7. ben kuzey kıbrıs türk cumhuriyetinde kalıyorum, buranın ikametgahını saymıyorlar tanınmayan ülke zaten n yapacam bilemedim... tüm serverlerim TC bayraklı birtek TR1 sürekli değişiyor...

8. Valla işin zor tanıdığın birileri varsa oyundan yardım iste herşeye bir çare vardır düşün işte ipucu verdim :)

9. 1) https://prnt.sc/jd9bzv
    2) https://prnt.sc/jd9c4x
    3) http://prntscr.com/jda4ko
    ilk 3 fotoğrafta gorduğunuz hata kereste kirişlerin Fenerlerdeki gibi herhangi bir (-) Hasar onleme etkisi olmamasına ragmen boş kalan yerlere konulduğu zaman hasar onleme yi acayip derecede düşürüyor .

------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://prnt.sc/jd9rh1
    Burada gördüğünüz fotoğrafta ise sadece 1 tane level 2 yada 3 güçlendirmiş ıskarmozu olan birisinin sahip olduğu hasar onlemeyle 7,8 yada 9 tane seviye 3 ıskarmozu olan kişi aynı hasar onlemeye sahip oluyor çok saçma bir durum. Tamam aynı hasar onlemeye sahip olabilrsiniz ama senin DP 'en daha fazla oluyor gibi şeyler diye bilirsiniz ama ben genede bunun rapor edilmesini istiyorum hata olduğu kanısındayım

10. Öyle dostum. Supporta kadar yazdım ben. Adam bir yanlışlık yoktur deyip özelliklerini atıyor bana halen. Para tuzağı başka bir şey değil. Clickbait ...

11. Bu zaten söylendi hasar önleme istersen 100 tane koy 1 tane varmış gibi alıcak diğer şeyde yanına başka birşey koymaman lazım yoksa o özellik gider o yüzden ben tek ıskarmoz kullanıyorum gayette etkili zaten problem olmuyor

12. Apokalyps

Apokalyps User

ilk olarak daha geçtiğimiz yağmacı karaborsasında gördük 3. seviye ıskarmozu yeni gelen genişletme yerleriyle birlikte 9 tane takabiliyorsunuz zafer hatıralarındaki kaçınma ve taşları da düşünürsek npc vurmak ıskarmoz sayısıyla doğru orantılı artan hasar önleme değeri kasılma noktasındaki zorluğu ortadan kaldıracak düzeye varacaktır bu dabence olmaması gereken bir durum çünkü oyuncuların çok hızlı gelişmesi yapımcıları sürekli yeni şeyler çıkarmaya zorluyor ve asıl para tuzağı bu yenilikler

İkinci olarak ise ıskarmozun 5. seviyesinin savaşlarda kullanılabilecek düzeyede olduğunu düşünüyorum bu sebeple hasar önleme değeri artmasa dahi sayısı önemli olacaktır dp ve vp açısından

Üçüncü ve son olarak büyülenmiş puntala da bakarsak 5. sv vudı rahibi ve yürürken vudu tamiri çıkarılacak diye düşünüyorum ayrıca hp ve dp değerlerinin yüksek olması hasar çnleme artmasa dahi kasılırken savaşma adına hayati önem taşıyor saygılar...

13. tekir

tekir User

1) https://prnt.sc/jd9bzv
    2) https://prnt.sc/jd9c4x
    3) http://prntscr.com/jda4ko
    ilk 3 fotoğrafta gorduğunuz hata kereste kirişlerin Fenerlerdeki gibi herhangi bir (-) Hasar onleme etkisi olmamasına ragmen boş kalan yerlere konulduğu zaman hasar onleme yi acayip derecede düşürüyor .

------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://prnt.sc/jd9rh1
    Burada gördüğünüz fotoğrafta ise sadece 1 tane level 2 yada 3 güçlendirmiş ıskarmozu olan birisinin sahip olduğu hasar onlemeyle 7,8 yada 9 tane seviye 3 ıskarmozu olan kişi aynı hasar onlemeye sahip oluyor çok saçma bir durum. Tamam aynı hasar onlemeye sahip olabilrsiniz ama senin DP 'en daha fazla oluyor gibi şeyler diye bilirsiniz ama ben genede bunun rapor edilmesini istiyorum hata olduğu kanısındayım

paylaştığınız bilgi sadece oyuncuların kafasını karıştırmaktan başka bişey değil yanlış bişey varsa zaten yetkililer gerekenleri yapıyorlar (eger dogru oldugunu düşünüyorsanız supporta bildirip fotoğraf attığıız geminin inlenemesini isteyebilirsiniz)

14. Ben oyle bir açıklama yapıldıysa bilmiyorum https://board-tr.seafight.com/threads/gemi-aksesuarlari-ve-donanimlari.76762/#post-484233 bu linkdende gir bak kirişlerin herhangi bir - hasar onleme ozelliği varmı . Link atarsan sevinirim bu arada para yatıran ve yatırmayan bir olmamalı

15. Kaçtane takılıdğını yakında seviye 5 in geleceğini bende biliyorum ama ben hepsini 3 yapayım sadece 1 tane seviye 3 ıskarmozu olan birisiyle aynı hasar onleyeye sahip olayım yok oyle bi dünya .Arada sadece 100 k fark olcak ben zaten sadece kasılırken ve düşman adaya girerken kullanıyorum varsın 100 k eksik olsun hata var bu işte ben yeni gelen güncellemeyle eklenen taç ile açılan genişletme yerlerini açmadım 7 tane koyabiliyorum birazda can kirişi koymak istiyorum hiç bir şekilde kirişlerin -- hasar onleme etkisi olmamasına rağmen hasar onlemem düşüyor

16. ya beyler genişletmelerin 2 tip özelliği vardır:

1) ortalaması alınan
    2)adete bağlı

senin ıskarmozun sana yüzde 10 hasar önleme veriyor yalnız ortalamaya bağlı. 1 tane ıskarmoz 4 tane direk takarsan toplam 5 genişletme takmış olursun, dolayısıyla yüzde 10 hasar önlemeyi böl 5e, senin kazancın 2 hasar önleme.

ama ıskarmozun sana verdiği dp/vp ise azalmaya uğramaz, kaç tane takarsan o kadar canın artar.

yok işte yanlışlık, siz özellikleri eksik biliyorsunuz sonra forumda yok para tuzağıymış yok cart curt..
    1 tane takanla 9 tane takan arasında fark olmadığını nerden çıkardın. birinin 15bin can var diğerinin 150bin :)

17. Ayrıca bu durumun olmasının sebebi de gemileri istediğimiz alana göre düzenleyebilme şansımızın olması, örneğin:

Tılsımda tak ıskarmoz + sandal, sandalın korsan sayısından yararlan gemi değiştirmeden usurperleri ele geçir. Iskarmozun etkisi düşer, sandalın artar, kazancını sen belirlersin.

18. Artık şu oyuna 4-5 ay arayla güncelleştirme yapmaları lazım.Birine alışırken diğeri geliyor.He ona da tam ulaşıyor yapıyorsun.Tekrardan başka birşey ekleniyor. No update seafight.

19. Apokalyps

Apokalyps User

yazdığım yazıyı sanırsam yeterli derecede okumamuşsınız aynı kalan değer hasar önleme değeridir dp ve hp için aynı şeyi söylemedim iyi oyunlar...

Son düzenlenen: 4 May 2018
  20. Apokalyps

Apokalyps User

bu görüşünüzü etkinlik amiralinin darbesini almışken ve ya aslan haritasında kasılırken düşman gelmesi durumunda tekrardan değerlendirmeniz gerek uçuk bir hasar önleme ulaşılması zor olan değil şu an için ulaşılmaması gereken bir değerdir kanaatimce oyunun da bir zorluğu olmalı keşke alım yaparken dikkatlice araştırsaydınız ıskarmozda hasar önleme fenerde top hasarı ortalama değer alınıyor ve toplamda elde edilen sayı genişletme yerine takılı olan eşya sayısına bölünüyor iyi oyunlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.