Hazine Sandıkları Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve jokerrmurathan tarafından 26 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bu sandiklarin icerikleriyle ilgili bir acilmis konu var mi?
    Yoksa da bilen varsa neler cikabilcegi ile ilgili yazar misiniz

2. Selam,

Güçlendirilmiş patlayan cephanesi, geliştirilmiş patlayan cephanesi, vudu cephanesi, fosfor cephanesi, şarapnel cephanesi,hız taşı, hazine sandığı,kristal nimeti, vudu rahibi, tortuga ışığı, agwe ve triton tılsımları, oğlak gövde ve sis bombası. Şuanda aklıma gelenler bunlar.

Saygılarımla.

3. ben 200 tane açtım yelken koruyucu vermiyor

4. EFE

EFE User

Yelkenci ve 5.seviye marangoz da veriyor şansa bağlı.

5. Oyunu uzun süredir oynamıyorum. O yüzden soruyorum. Eskiden nadirde olsa 2 aylık premium verirdi. Premium vermeye devam ediyor mu? Veriyorsa ortalama kaç sandıkta bir çıkarıyorsunuz?

6. Master_LAV

Master_LAV User

evet vıp veriyor ama 2 aylık değil

7. BIRAKTI

BIRAKTI User

7 günlük veriyor vıp şansına baglı ortalama 100 sandıkta yakalama şansın var

8. TCSUHULET

TCSUHULET User

sayın yönetici normal sandık bulmakta güçlük çekiyorum biraz daha sandık atmalarını söylermisiniz 450 sandık aldım 2.5 gün oldu 250 tane açtım zor bulunuyor

9. Selam,

Konu ile alakalı görüşlerinizi ''Fikir havuzu ve düşünceler'' kısmına yazarsanız, bende üstlerime rapor ederim.

Saygılarımla.