Hayalet Kupası Tasarımları Hakkında;

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve •SαL√σ• tarafından 30 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba tasarımlar verildi dediniz fakat verilmedi suporta yazdım incelenip forumdan dönüş yapılacak dendi kimseye verilmemiş bu tasarım gemimde yok böyle bir tasarım Almanya takımını seçtim Almanya kazandı neden verilmiyor tasarım yalan söylemiyoruz yani hesaplara girip kontrol edin verin tasarımlarımızı lütfen.

Eyvah*Eyvah(ştn) bunu beğendi.
  2. S.a bize de verilmedi suporta yazdık forumdan takipte kalın diyor ama forum verildi diyor verilmedi kardeşim aynen bizim hesaplarıda incelesinler Almanyayı seçtik niye verilmiyor tasarımlarımız ?

3. her seferinde verildi diyorsunuz ama bize neden gelmedi Ben de almayı seçtim

4. aynı sorun bendede var lakat hala gelmedi

5. Evet hocam bizimde verilmedi tasarımımız ne zaman verilecek ? Serverdeki herkes verilmedi verilmedi diyor ya tek bize verilmedi yada hata var düzeltilsin.

6. OutLaw_07

OutLaw_07 User

bu tasarımı almak için normal Almanya tasarımını mı almamız gerekiyordu Bana da gelmedi bazılarında sapsarı görüyorum

7. Bence konuyu tekrar aktif edin tekrar söyleyin bize gelmedi.tasarım falan Almanya'yı boşum mı seçtik anlamadımBir de belli başlı oyuncularımı geldi sadece bu

8. Yok hocam ruhla alınan tasarımda taş yoktu linki incele adamlar takımını seç takımın kazanırsa tasarımın eklenecek hesabına dedi suporta yazdık forumu takip edin diyorlar ama verildi yazıyor verilmedi.

9. Gemi Genel görünümü altında Tasarımı değiştir de tasarımlar arasında görürsün bana geldi...

10. Fotoğrafını paylaşır mısın ? Tek bize mi verilmedi inceliyorum yok yani sorduğum herkes ben almadım diyor

11. Yok tekrar inceledim yok bende tasarım Hayalet hasatçısı ve Şafak gözcüsü tasarımı almısım o etkinlikte başka hiç bir şey yok

12. MAV!~ATES

MAV!~ATES User

aldım

13. Biz niye almadık o zaman Almanyayı seçtik ? biz yetim miyiz :D

14. ZagoR_SÖK

ZagoR_SÖK User

ben aldımyalan söylemiyorlar iyi bak sen almanyayı etkinlikte işaretlemişssen gelmiştir

15. bana da gelmedi tasarımı alan paylasabilir mi

16. ay-dede34

ay-dede34 User

17. yok verilmedi yine baktım

18. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Belçikayı seçmiş olabilirsiniz. Onlarca kişinin gemisini inceledik ulus Belçika ama tasarım bekliyor. Hata yok. Script çalıştı ve bütün tasarımlar verildi.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.