Hayalet Kupası Şampiyonu

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve Kinkaku tarafından 13 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kinkaku

Kinkaku User

Keşke konuları bu kadar hızlı kapatmasanız ve bizde cevap verebilsek. İlk 20 de olma şartı diye bir şart koşmamışlar.
    Ulus Sıralaması;
    Kazanan ülke için savaşan tüm oyuncular (tüm sunucularda) “Hayalet Kupası Şampiyonu”
    tasarımını alırlar.
    TR forumundan yaptığım alıntı bu ben göremiyorum ilk 20 diye bir yazı. Sanırım sizin bahsettiğiniz olay sıralamalar için geçerliydi.

ZALMAR*** bunu beğendi.
  2. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

Ulus Sıralaması;
    Kazanan ülke için savaşan tüm oyuncular (tüm sunucularda) “Hayalet Kupası Şampiyonu”
    tasarımını alırlar.
    Aynen bu şekil açıklama var etkinlik açıklamasında şimdi neden tasarımlarımız verilmiyor lütfen bu sorumuza cevap verirmisiniz bildiğin oyundan soğudum tasarım almak için bekle sonra fos şartları yerine getirmek yazmış forum smodu tamamda şart seçtiğin ülkenin şampiyon olması başka nasıl bir yart var etkinlik açıklamasında ben göremedim

3. Kazanan ülke için savaşan tüm oyuncular (tüm sunucularda) “Hayalet Kupası Şampiyonu”
    tasarımını alırlar.
    Hayalet Kupası Şampiyonu tasarımını bekliyorum

4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Arkadaşlar etkinlik genel tartışma kısmında gereken mesajı yazıp konuyu kilitledim. Orayı okumanızı rica ediyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.