Hayalet Kupası Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 18 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Esmeralde*

Esmeralde* User

Şafak gözcüsünden ele geçirmeden gelen yulong sikkeleri tamamen kaldırıldı mı yoksa bana mı denk gelmiyor.Hemen hemen 600 e yakın bi ele geçirmem oldu ama hiç yulong alamadım.

2. Tortuga07

Tortuga07 User

Ele geçirmeden ikizler haritası 2lvl ejder ateşi birkaç eşya daha veriyor batırmadan geliyor yulong sikkesi ama çok nadir 100 tanede 1 denk geliyor bana

3. yok sadece bulmaca takasında alıyorsun

4. Ejderha53

Ejderha53 User

o En az %2 hasar veren tüm oyuncular Normal, Ender veya Epik Yapboz Parçası kazanır.
    o Verdiğin hasara göre TP, İnciler, Taçlar veya Yulong Sikkeleriyle ödüllendirilsin.

kadere binlerce gülle harcadım ödül vermedi iödül için %2 şartı varsa ''sss '' da belirtin lütfen

5. Esmeralde*

Esmeralde* User

yulong ve taç hariç herşeyi alıyoruz :D :S üzücü bir durum :(

6. harita aldınmı ben alamadım :D

7. *HHC*

*HHC* User

49 adet ikizlerim var :D Bir kaç tane de vurdum ayıptır söylemesi :D

8. Tortuga07

Tortuga07 User

Şafak gözcüsünden yulong atma oranı yok neredeyse tüm gün kesiyorum 1 kere bile atmıyor

9. Tortuga07

Tortuga07 User

günde kaç şafak kesiyon bro o kadar kasabildin ben tüm gün boyunca kesiyorum en fazla 3 tane atıyor

10. *HHC*

*HHC* User

hep ele geçirip bırakıyorum başkaları kesiyor yarım sistemleri :D

Tortuga07 bunu beğendi.
  11. Tortuga07

Tortuga07 User

mantıklı bende öyle deniyim bir gün bakalım kaç tane alıcam :D

12. Esmeralde*

Esmeralde* User

Ayıpsın pampa haritasız olur mu ;):p

13. 80merkez

80merkez User

taç oranının arttırılması lazım. mızraktan hiç taç veya yulong verdiğini hatırlamıyorum.

14. usta artık ıncı kasılmıyor taçdan.... lutfen daha fazla sıkayet etmeyelım

15. drasC0

drasC0 User

2020-06-29 11:58:58
    172483 x Taçlar aldın. :( yulong versin artık

16. Etkinli karaborsasında ışık yayan ile alınan cilalı,sis duvarı vb bufları nasıl almam gerekiyor. Önce 10 günlük olanı daha sonra birer günlük olanlar dahil olmak üzere 20 gün alınabiliyor diye biliyorum. ama 10 günlükten aldığım zaman diğer buffu bir gün alabiliyorum sadece. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

17. EFE

EFE User

Her zaman önce 10 günlük olanı daha sonra birer günlük olanlar almanız gerekiyor.

18. Şükür en büyük nimettir,biz günde kasamıyoruz bu kadar tacı :)

19. MadTitan99

MadTitan99 User

@Relax etkinlikte yapboz parça alabilmek için gerekli olan yeşil "Lanetli Ruhlar" ı nasıl kazanabilirim?

20. elindeki fazla parçaları takas ederek alabiliyor muşuz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.