Hayalet Kupası Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 18 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ʍαĝ1c61

ʍαĝ1c61 User

2020-06-27 01:50:45
    115582 x İnci aldın.
    93777 TP (Tecrübe Puanı) aldın.
    Şafak Gözcüsü adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    2020-06-27 01:43:37
    143023 x İnci aldın.
    109394 TP (Tecrübe Puanı) aldın.
    2020-06-27 01:33:55
    118682 x İnci aldın.
    2020-06-27 01:33:55

Tek başıma kesmeme rağmen mükemmel düzenleme yapılmış tebrikler.

2. sen yine dua et tek kesebiliyorsun bizde npc başına 5 adam düşüyor.

3. ManweTR

ManweTR User

aldığım aslan siperinin incisini zor karşılıyo ben tek başıma kesersem 10k inci falan kar edebiliyorum

4. Mister_No

Mister_No User

Bu yabozu bitirdim elimizde kalan fazla ticaret fazlasını satıyorum fakat sorun burda bende şuanda 298 adet fazla var bunları hergün satsam (limit 20) 15 günde ancak bitiyor fakat günde azami 30-40 parça topluyorum bu şekilde olursa 15 gün sonra yine bende 300-400 fazla parca olacak bu benim gibi erken bitiren çok oyuncuda olacak bu konu hakkında seafightın düşüncesi nedir bilemiyorum ancak etkinlik sonunda haftasında limiti kaldırırlarsa yada 20 den 40 veya 50 ye arttırırlarsa birçok kişi elindeki fazlalıktan kurtulur bununla oyun itemleri alabiliriz bu sorunu notlarınıza alıp iletirseniz seviniriz.
    İyi çalışmalar

5. Haklısınız ama eğer konu bu ise, tek takılan oyuncunun yada güçsüz tarafın bu sistem gemisine vurma şansı nekadar? Ben raporlara eklerim.

6. deniz_4_9

deniz_4_9 User

relax ya da star kim var şuan bu etkinliği serverlere göre ayarlasınlar 100kişinin oynadıgı ile 1000kişinin oynadıgı server aynı degil yetmiyor eşitsizlik var burda serverlere göre artması azalması gerek ya da online sayısına göre ayarlasınlar bagzı oyunlarda böyle şeyler var yani online saysına göre artsa azalsa daha mantıklı degil midir?

7. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

SELMUNALEYKÜM ARKADAŞLAR ETKİNLİK TAKASINA KAFAM BASMADI BASİT ŞEKİLDE ANLATABİLECEK BİR ARKADAŞ YADA TAKAS İLE İLGİLİ BİR VİDEO VARMI ŞİMDİDEN TEŞEKMKÜR
    büyük yazmışım özür yaş elli seafight sayesinde gözlerde arıza var tekrar yazamıyacam K.B

8. Sayın Relax hadi yazımı kaldırdınız anladım bari şu sorunu bildirin Sezon Görevlerinde arena maçı kazan görevini, arena oyna olarak değiştirdik.

9. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

SELMUNALEYKÜM ARKADAŞLAR ETKİNLİK TAKASINA KAFAM BASMADI BASİT ŞEKİLDE ANLATABİLECEK BİR ARKADAŞ YADA TAKAS İLE İLGİLİ BİR VİDEO VARMI ŞİMDİDEN TEŞEKMKÜR
    büyük yazmışım özür yaş elli seafight sayesinde gözlerde arıza var tekrar yazamıyacam K.B

10. Altta sıralı olan parçalar senin sahip olduğun parçalar, yukarıda sıralı olan parçalar ise dükkandaki parçalar aynı pazar yeri gibi düşün.

Alttan bir parça seçip takas et butonuna tıklarsan, parçayı dükkana verip parçanın değeri kadar lanetli ruh almış olursun. Her parçanın altında kaç lanetli ruh değerinde olduğu yazıyor.

Yok eğer yukarıdan bir parça seçip takas et butonuna tıklarsan, parçayı dükkandan satın almak için lanetli ruh ile ödeme yaparsın. Aynı şekilde her bir parçayı satın almak için kaç lanetli ruh ödemen gerektiği o parçanın altında yazıyor.

Buraya kadar takas işlemiydi, şimdi detaylar :

Sağ üstten normal-ender-epik ile takas yapacağın parçaları seçeceksin. Mesela sadece epik işaretli olsun diğerlerinden tik işaretini kaldır: bütün epik parçaların değeri alt taraftaki satırda dizilmiş parçaların altında yaklaşık 50 civarında lanetli ruh olarak göreceksin. Ama normal ve ender parçaların değeri daha düşük tabiki. Bir tane seçip takas et butonuna tıkla, parçanı verip karşılığında lanetli ruh almış olacaksın.

Günlük totalda 20 parça alma veya verme hakkın var. Bu takas hakları her gün yenileniyor. Takas yapmak için küçük miktarlarda taç isteniyor senden 500, 1000, 2000 gibi; bu da ertesi gün sıfırlanıyor.

Kısaca yapbozu, senin fazla sahip olduğun parçaları verip; sende olmayan parçaları alarak bitirme imkanına sahip oluyorsun. Ayrıca fazladan lanetli ruh kasıp sepetteki (pazar yeri) etkinlik öğelerini de alabilirsin.

11. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

Bilgi en değerli hazine çok teşekkür ederim fORMUN BİLGE OYUNCUSU

yaşlı korsanlara saygı...

12. Hadi yazımı kaldırdınız derken? Foruma yazma kuralları var. Bunun dışına çıktınız. Ben keyfimce kaldırmadım. Sorunlar gerektiği zaman gereken yerlere iletiliyor. Aklınız kalmasın.

13. Emredersiniz. Ne güzel emir veriyorsunuz böyle. Sizce bu dediğiniz mümkün mü? Kim hangi sunucuda oynuyor bu şirketin sorunu değil ki. Böyle birşey mantık dışı. Rapor edersem gülerler bana.

14. Çünkü bizler etkinliği ilk günde bile şikayet ediyorduk maalesef sayın @Sadrazam

15. Keşke sayın @lombedon :):)
    Bu konudaki raporlarımı ilettim sayın @wolfman_55

16. Arkadaşlar inanın sürekli sizden gelen mesajları rapor halinde toplayıp ve üzerinede mod görüşü olarak ekleyip star'a veriyorum. Oda gerken yerlere raporları iletiyor. İnanın ki savaşıyoruz ama gördüm ki ne kadar çok rapor etsek o kadar geri gidiyor etkinlik. Sorun yok savaşmaya devam.

Etkinlik için ne yaparlarsa yapsınlar yine de "kar" ediyoruz :))

o yüzden şu rapor işini bırakın :) daha beter olmasın :)

BIRAKTI bunu beğendi.
  17. *HHC*

*HHC* User

Gelmiş geçmiş inci bakımından en karlı etkinlik olmuş. Ancak ilk günki kadar yulong ve taç vermiyor iyice musluğu kısmışlar :D 160 m inci kasmışım daha ne olsun bi bu kadar daha kasarız artık :D

18. Kafama göre yapmıyorum.

19. Selamün aleyküm herkese iyi oyunlar öncelikle etkinlik başından bu yana çok güzeldi oranlar şansa göre iyi veriyor attığımız gülleyi alıyorduk son resetten sonra ulus etkinlik gemileri çıkma orani baya bı düşme oldu çünkü server daki oyuncu durumuna göre çok yetersiz kalıyor bence bu konuda sistem gemilerinin serverlar başına düzeltilmesi gerekiyor çünkü ne harita parçası topluyabilioruz nede gemi bulabiliyoruz millet diyor günde 20 mil inci kasıyorum botçu gemiler kesin kasiyordur benim gemimde iyi vuruyor ama 3 5 saate en fazla etkinlik iyi durumdayken 2 mil inci kasıyorum düşüncelerim bunlar herkese iyi oyunlar.

20. lanetli ruhu npc veriyor mu ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.