Hasarı Nasıl Arttırırım

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve pini029 tarafından 20 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. pini029

pini029 User

Ben npc ye barutsuz 4 k vuruyorum benim şuanki önceliğim npc lere hasar vermek ve de rakiplerime top hasarımı nasıl daha yüksek yapabilirim?

2. Merhaba,

Hasar attırmak için top hasarı ve isabet puanını yükseltmen gerekli. Ayrıca ne kadar çok top o kadar çok hasar demek. Bunlar npc veya oyuncu fark etmez hasarını arttırır.

3. pini029

pini029 User

top hasarı ve isabet puanını nerden geliştiricem ?

4. Top hasarı için; kale geliştirmelisin, gemine ve pete koyduğum top hasarı taşlarını yükseltebilirsin, bonus harita ödüllerinden top hasarı bufflarını kazanmalısın, kum saat ve fener kullanarakta top hasarını arttırabilirsin.

İsabet için; kale ve yetenek geliştirmeli, geminde ve pette bulunan isabet olasığılı taşlarını yükseltmelisin, şarapnel yağmuru cilalı tüfek bufllarıda extra yardım oalcaktır.