Haritalarda debuf/bot oyuncular

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve TiryakiHasan tarafından 10 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. haritalarda debuf alan oyunculara denk geldim cogunun canım 30 bin ilere düşmüş batırınca 25-35 arası savaş puanı alıyorum güzel bir uygulama ancak hala haritalarda kasılıyorlar
    birtanesi dablia kesiyor zıpkın hasarı 4250
    bir tanesi oyuk lordu kesiyor 350 bin vuruyor bu nasıl mümkün
    bir tanesi kitlenmiş hem oyuk lordu kesiyor hemde kare kare dört dönüyor izlemekten basım döndü adam botta oldugu belli 4-5 kere batırdım karşılık vermiyor kaçıyor haritanın diğer kösesine

ve bu oyuncuların coğunun ismi kopyalanmıyor casus atılamıyor

tamam siz elle müdahale edemiyorsunuz biz bunların isimlerini versek hiç değilse merkeze iletip kontrol ettirseniz olmuyormu? SS cekip göndersek şüphelendiğiniz oyuncular diye bir bölüm olsa ? hani sağlık bakanlığı gıda teröristlerini teşhir ediyor ya onun aynısından olsa forumda ?

2. hatta bu oyuncuyu teşhir etmek istiyorum üstünde debuf var KocaLeşker.Ƭdη Oyuk lorduna 350 bin vururken yakaladım bir kaç defa batırdım herhalde bana sinirlendi ve hile açtı 677 bin canım var 225 bin vp
    tek attı bana :D -90% top hasarı olması gerekmiyormu ? adamın 100 bin can 70 bin vp si var tam 2. vuruşu yapıp batıracakken bir anda battım
    2022-01-10 16:43:22
    KocaLeşker.Ƭdη tarafından batırıldın.
    2022-01-10 16:43:21
    1 x Soğuk Dokunuş tarafından vuruldun. Sebep: Nesne bazlı düzeltme

bu durumlar bana komik gelmeye başladı bildiğiniz oyunun ırzına geçip sisteme programla müdahale ediliyor herhalde?

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bunlar da umarım zamanla düzenlenir. İlgili kişilere ileteceğim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.