Harita Vurma Sistemi Değişmeli

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve KILICREİS tarafından 10 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce bu sistem oyuncular için yararlı olur mu? Oyuna dahil edilmeli mi?

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. KILICREİS

KILICREİS User

Haritaları vurmak çok zaman isteyen ve sıkıcı bi iş.Yengeç,oğlak,yay vs. Önerim güvenli limana birini yerleştirin haritaları , haritalardan aldığımız eşyanın bir bölümünü alarak vursun bizim yerimize tabi bu arka planda olacak.Mesela limanda ki bu karakter yengeci 2 günde vururum ama ganimetin %30 unu ben alırım diyecek toplamda haritadan 100 bin inci geliyorsa 70 bini bize gelecek 30 bini oyunda kalacak.Diğer gelen eşyalarda da bu oran geçerli olur.Bu oran değişebilir ama %50 felan yapmayın iktisatçıyım sermayeyi koyan her zaman daha fazla kazanır:) Bu yolla hem oyuncular harita vurma sıkıntı ve eziyetinden kurtulacak hem de harita vurmayı illegal yollardan yapanlar bundan vazgeçip bu yola yönelecektir.Bi düşünün derim.

2. Mantıklı duruyor, inşallah oyuna eklerler veya buna benzer bir sistem getirirler.

KILICREİS bunu beğendi.
  3. o zmn adam botta kastıgı harıtaları mojoları dırekmen harıtaya ordanda oyundakı her ıteme cevırecek dogal olarak kazanan yıne bot olacak su azalan odul sıstemı gelsın botlar bıtecek ınsallah

4. KILICREİS

KILICREİS User

Bence şuan botla pırıltı toplayan yoktur.Mojolar bildiğim kadarıyla pırıltı ve bazen sandıklardan çıkıyor.Ama botla harita vuranlar var.Ben de 100'e yakın oğlak,yengeç,yay var.Bunları vurmak uzun ve sıkıcı o yüzden kaç yıldır haritalar duruyor.Bu önerimin asıl amacı botlara çözüm değil benim gibi bu haritaları vurmayanlar için bi çözüm.Bu haritalardan elde ettiğimiz item ve incileri rakibe,adaya gülle olarak vs. geri atıyoruz.Burada aslında seafightta karlı çıkacak.Yani seafight bi cebinden alıp diğerine koyacak.Oyuncular içinde savaşırken aldığı keyif ve alyansına ada almak için bu incileri kullanması kazanç olacak.Win-win durumu söz konusu.

5. Senin bu dediğin botlarada çözüm gibi bi nevi oyun kendi botunu geliştirsin bu öneriyi bende defalarca söyledim kendi botunu koy aylık 40-50 tl yap dışarı para akmasın :) bot kullanımının bence %80 i harita muhabbeti yüzünden düşünsene yüzlerce harita var milyon milyon inci ama uğraşacan saatlerce :)

6. KILICREİS

KILICREİS User

Oyunun kendi botunu yapması oyunun geleceği için mantıklı bi hamle olmaz.Bi oyunda hile ve ya insanların kolayca kendisi uğraşmadan yapacağı bi eylem olursa insanlar oyundan soğur.Yani oyunda ki herşeyi yapan bir programı oyunun kendisi yapması mantıklı olmaz.Buna karşı programcıların görevi bu illegal programları belirleyip kullananları giş gereği işlem yapmasıdır.Ama bu harita olayı cidden çok meşakatli bi iş ve oyuncular bunları vurmak yerine tılsımda kasılıyor ve bu haritalar atıl olarak kalıyor.

7. Güzel bi fikir +1 öneri olarak konuyu açar mısın

KILICREİS bunu beğendi.
  8. KILICREİS

KILICREİS User

görüşlerini belirtenler oldu yeni konu açmayalım forum moderatörü arkadaş yetkisi varsa öneri olarak değiştirsin konuyu.Bi de anket koydum.Görüş yazmaya üşenen olursa oy kullansın:)

9. Haritaları vurma işi büyük ve uzun bir iş , kimsede yapmaz oldu zaten :S Ben güzel buldum fikri açıkcası

KILICREİS bunu beğendi.
  10. çok mantıksız bir fikir botla hemen hemen aynı işlevi görüyor yengeç sadece çok uzun vakit alıyor. darbe puanı toplamından 10 milyon civarı eksiltilebilir

11. KяaL!

KяaL! User

+1
    destek görür inşallah.

KILICREİS bunu beğendi.
  12. gemı govdesı ıcın veya ıtem ıcın ozel harıta secenegı yerıne başka bır odul veren sıstem bulursun olur bıter

[hayaletajan] bunu beğendi.
  13. KILICREİS

KILICREİS User

Sizde bilmiyorum kaç tane harita var ama ortalama oyuncularda 200 civarı harita var ve vurmayan kişi sayısı fazla.Botla aynı işlevi görür demişsiniz fikre zaten bu önerim hem harita için bota koyulmayı önlemek hem de boşta duran haritaları vurdurmak.

14. Botun amaç olarak gördüğü bir işlev zaten oyuna taşınmaz biraz düşünürsen anlarsın ne demek istediğimi. fikriniz kulağa hoş gelsede 3. şahıs uygulamaların temel amacıdır bu. peki oyunun temel amacı nedir? paranız ya da kendi emeğiniz sonucu oyunda kademe atlamanız demektir. sizin bu harita ideanız oyunların temel amacıyla uyuşuyor mu?

15. KILICREİS

KILICREİS User

13-14-15 haritalarında geziyorsanız botun nasıl kullanıldığını görürsünüz burdan detaylı olarak yazıp özendirmim ama baya işlevli olduğunu söyleyebilirim.Benim önerim botu oyun getirsin değil limana bunun için birini getirsin ve harita vurma sıkıcılığından bizi kurtarsın.Herhangi bi oyun oynamanın amacı keyif almaktır.Fikri mantıklı bulmayabilirsiniz ama saygı duyuyorum.

16. Veya böyle bir sistem değilde , Yardımcı çağırılabilir haritaya bizimle birlikte girip onunda vurması falan , yardımcı çağırma ücretini öderiz , oda gelir bizim yanımızda bize yardım eder ama seri bir yardımcı olması gerekiyor

☆вöятєçιηє☆ bunu beğendi.
  17. konu sahibinin bahsettiği ücret kesmeyide o yardımcıyı tutarak ödeyebiliriz, senin fikrinde baya mantıklı inşallah iki düşünceyi birleştirip oyuna eklerler.

•کëwøпτë• bunu beğendi.