Hangi Sezon Sandığını Açmalıyım?

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve MΛЯΞSΛŁ™ tarafından 5 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 1.sandık ödülleri
    -50 Tahrip Edici Top Tarifi
    -60 Alev fırtınası Top Tarifi

2.sandık ödülleri
    -14 Dünyayaran Top
    -50 Kıyamet Balyozu Tarifi
    -14 Cilalı Tüfek
    -14 Barikatlı Üst Güverte
    -3 İmparatorun ganimet kesesi
    -15 Homing mayın

Sizce hangisini almalıyım? Tahrip ve Alev topları üretilebiliyor mu baktım da ben de malzemeleri yok alsam bir işe yaramıcak sanırım Dünyayaran üretilebildiği için 2.sandık daha makul gibi geldi.

2. ozican2525

ozican2525 User

Eğer geminiz el veriyorsa 3. kademe, 5.kademe ve 8. kademe sandıklarını açın.5. seviye hem 2 şer adet ilahi ve astral kese vermekte.(23 24 seviye taşlar).8. kademe ise 35 adet ekstra dünya vermekte.Eğer bunları açamıyorsanız 3 seviyeyi beklemeniz iyi olucaktırç

MΛЯΞSΛŁ™ bunu beğendi.
  3. Sanırım sadece 3.kademe sandığı açabileceğim gibi görünüyor gemim buna yetiyor hocam. Bu arada 1 ve 2 dediğime bakmayın açmayı sorduğum sandık 3 ve 4.kademe sandıklarının verdiği ödülleri yazdım. 4 pek içime sinmedi pek bir şey vermiyor. Yorumunuz için çok teşekkürler ben en iyisi 3'ü açayım hem Dünyayaran veriyor :)

4. Kardeşim bende orta halli bir gemiyim. Senin açından 4.seviye sandık daha iyi olacaktır. 14 dünya yaran 50 tahrip edici 60 da alev fırtınası topu taarifi veriyor. ELindeki kıyamet balyozu veya acı verıcılerı parcalayarak tahrip ediciye çevirmen senin acından daha ıyı olacaktır. Taş olarak zaten etkınlıklerden tasarımlardan az çok kasabiliyosun.21 22 sevıye taşların vardır en kötü. Sen 4. sandığı dene

MΛЯΞSΛŁ™ bunu beğendi.
  5. Acı verici dediğim yanlış yazmışım alev fırtınası toplarını parçala

MΛЯΞSΛŁ™ bunu beğendi.
  6. ozican2525

ozican2525 User

Bence gelişmekte olan gemiler için top parçalamak çok mantıklı değil.Şöyle bir şeyde var daha 3. kademe sandığı açıcağını göze alırsak 9000 yulongluk ''Temel dönüştürme tarifini'' aldığınıda düşünmüyorum.Gelişmekte olan gemiler sezon kasarak dünya yaran almaları en mantıklısı diğer toplar zaten artık düştü.Etkinliklerden vs alıp zamanı geldiğinde kırabilirler.Üretimde top kırıp başka bir top yapmak gelişmekte olan gemilerde hem zaman kaybı hemde büyük külfetli bir iş.

MΛЯΞSΛŁ™ bunu beğendi.
  7. Artık alev fırtınası etkınlıklerden cok rahat kasılabiliyor. Bende gemımde fazladan 200 alev vardı öyle düşünerek onları parçalamasını önerdim. Gelişen gemiler içinde seviyesiz toplarda en mantıklısı dunya yaran acı verıcı ve tahrip edici seviyesizler arasında tabiki . iki sandığından verdiği dünya yaran sayısı aynı aradakı fark 50 tane tahrıp edıcımı yoksa 50 tane balyoz 3 tane kesemi ? Ben atış süresi ve hasar yüzünden tahrip edici dedim ama tabiki kendisine kalmış.

MΛЯΞSΛŁ™ bunu beğendi.
  8. mr.gold**

mr.gold** User

bence cok acele etme daha yeni etkinlikler gelecek caba sikkesi toplarsin ve 5. kademe en iyisi senin icin.Taslar acisindan onemli yoksa istedigini acabilirsin dunya yaran verme esit sonucta. 1 anahtar 7 topa denk geliyor,kaybin yok. Tek olay bu verdiklerindeki odullerde,top kirma seviyelendir derim senin icin en iyisi olur. toplarini seviyelendirip karisik koy ortalama birsey cikar ortaya.

MΛЯΞSΛŁ™ bunu beğendi.
  9. komkomer2

komkomer2 User

sayın yöneticiler bugün yapılan yama çalışması ile savaş puanı rütberlerine düzen getirilecekti lakin benim savaş puanı rütbem TÜMAMİRAL olmasına rağmen şuan muavin rütbesini takıyorum. ayrıca rütbesi düşük olan gemiler de daha büyük rütbe kullanıyorlar rica etsek düzeltseniz. saygılarımla..

MΛЯΞSΛŁ™ bunu beğendi.