Hangi Paketi Almalıyım

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve tanerm54 tarafından 1 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. tanerm54

tanerm54 User

arkadaşlar elimde 150 adet 3. seviye 30 kg lik top var bunlardan kurtulmak istiyorum. yeni gelen top paketlerinden 30 tl olanlardan hangisini almamı önerirsiniz ayrıca kızıl sonbahar paketi de seçeneklerim arasında. önerilerinizi bekliyorum

2. Selam,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla.

3. bu paketlerden alma oyundaki 10-20 level göreverini bitir level sınavını yap vudu topu kas ayrıca 1. haritadan aldığın görevlerin sonundada vudu topu kazanabilirsin, sürekli oyuna girersen günlük ödüllerden de gelecek... yağmacı karaborsasını açmayan hiç bir top paketini bence almamalısın, ( bunlar hem pahalı hem içeriklerinde bonus yok yağmacı paketlerinde inciyle taçla karaborsasından top ta alabilirsin...) beklemelisin...

4. umarım yakında acı verici topları paket halinde satarlar da şu gemiyi acı vericiyle fullücem sonra hep savaş ama hala paketle vudu topu eriyolar ya umudum azalıyo:)

5. ~zarling~

~zarling~ User

yakında + x saat fazladan oynama süresi gibi bi şey çıkar ondan alırız hep birlikte :D:D:D

6. bunu gerçekten yapacaklarını umuyorum :D

7. hiçbirini alma parana yazık bu oyuna deymez .

8. hiç birini :D

9. Arkadaslar hangi paketi almami önerirsiniz alicam ama siz onerin daha yeni başladim 10 lvl

10. almaa yapma öyle bi hata.

11. göktürk

göktürk User

en ufak paketi al gerisi birşeye yaramaz