günlük giriş

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve Bloody-Queen tarafından 23 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sayın @-LegenD- bence bu şekilde kalması daha iyi çünkü sistem baya sıkıntılı kısaca bi hesap yaparsak ben baronum 230 m civarı rütbe puanım vardı şimdi günde 23 m 23 m artacak sizin bu hesabınıza göre 1 yıl sonra 8.395.000.000 bu kadar rütbe puanım olacak :D 1 kere girmedim mi naneyi yidim oyuna yeni başlayan adamla aynı rütbede takılacam kaldı ki bu puan ben hiç kasmazsam bu şekilde kalacak oyuna 1 yıl sonra başlayan adamın en düşük rütbeye sahip olması için bile yama öncesi benim baron rütbe puanımı kasması gerekecek bu oyunu oynayanların yaş ortalaması +30 ölüm var kalım var GİŞ kuralları gereği gemiye başkasının girmesi yasak e atıyorum ben giremedim benim yıllardır uğraştığım tüm emek çöp oldu gitti bu sizce mantıklı mı

insanlar şu an hiç oyun oynamadan rütbelerini koruyabilirler sadece günlük girmeleri gerek oyuncular bunu çok fark etmedi yada takmadılar ama 10 gün sonra rütbeler arasındaki farklar astronomik şekilde arttıkça daha iyi anlıcaklar

2. tlden 6 sıfır atmak gibi sayıları düşürdünüz bence bu şekilde kalması daha mantıklı atıyorum 1 gün girmedin mi 0 olsun 1 gün oyna 1 olsun devam et darkorbitle aynı mantık yoksa yukarda hesap ortada

ortalama bi yağmacıdan barona geçmek için 40-50 m fark vardı şimdi o fark günlük 40-50 m olacak değil elle botla bile 24 saat oynatsanız gemi günde 8-10 m rütbe puanı kasamaz

3. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

Adamlar TP sıralamada milyarlarca TP kasıyorlar nasıldır anlamadım bende TP taşı kullanıyorum canavarlarda TP artırıcı kullanıyorum derbeyi ful 5 ama ilk 100 giriyorum

4. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

Ben bir tahmin edebilirmiyim cevabım bence bott

5. alpago

alpago User

dün günlük giriş 1 bugun ıkı olması gerekırken 50 kere gır cık yaptım hala 1 ya bence yenı bırseyler getırmeyın cunku beceremıyorlar yazılımcılarınız yada birilerinin ekmegine yağ sürüyorlar ayıptır

wgnyrn2023 bunu beğendi.
  6. Kaptan kardeşim 1 kaptandan 1.7-2.3 arasi tp aliyorsun 10 kere yollasan 20m 100 kerede 200m yapar sadece kaptan göndermek günlük görevler 4m den 15-20 tane Ekstradan gemi kesiyorsun +55 maplarda 1 gemiden 1m zaten

7. wgnyrn2023

wgnyrn2023 User

bende de aynı

8. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Giriş sorunu çözüldü.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.