Güncelleme - Dünya Haritasının Yeniden Düzenlenmesi

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 26 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyun, elit geminin herkeste olmadığı, vudu canı diye bir şeyin olmadığı, genelde havai fişek güllesinin kullanıldığı ve paranın olmadığı(emin değilim) o günler çok daha eğlenceliydi. Paraya susamışlık insana neler yaptırıyor bir de şuanki duruma bak. Bir yandan doğru diyorum, sonuçta bir oyunun oynanabilir kalması için, oyuncuların sıkılmaması ve oynamaya devam etmesi için oyunun sürekli güncellenmesi, yeni şeylerin katılması gerektiğine hak veriyorum ama bu kadar olmaz be biraderim, şu hale bak para yatırmadan ve bot kullanmadan herhangi bir oyuncunun bu oyunda kafa gemi olabileceğine inanan eminim yoktur. Ki bot kullansa dahi balyozları parayla alamadıktan sonra yine bir şey olamaz :D Durum cidden içler acısı millet nasıl bir zihniyetle varını yoğunu bu oyuna yatırır anlamıyorum. Ben bile istemeyerekten bokora 5 liralık kutu atıyorum sadece, o da en ucuzu o diye. Ama Bigpoint de haklı arkadaşlar, oyunu eğlence amaçlı değil de en iyi olma amaçlı oynayan, Bigpoint ne yaparsa kafa sallayıp onaylayan ve anında parasını düşünmeden oyuna yatıran insanlar olduktan sonra Bigpoint böyle şeyler yapmaya daha çok devam eder. En fazla parayı nasıl kazanacağının peşinde olan bir şirketin dinleyeceği kısım parasını oyuna yatıran oyuncuların olduğu kısımdır, bizim olduğumuz kısım değil. Ama yanlış bir politikada ilerliyorlar. Biz oyuna para yatırmadan da para kazanabilirler bu kadar aç gözlü olmalarına hiç gerek yok. Whatsapp tamamen ücretsiz, kimse tek kuruş para ödemiyor peki bu adamlar parayı nereden kazanıyor reklam bile yok uygulamada? Bu soruyu düşündükten sonra dediklerime hak vereceksiniz ki zaten şuan okuyup da hak vermeyen birinin çıkacağını düşünmüyorum. Ban yer miyim onu da bilmiyorum, insanları düşüncelerini ifade etmekten bile korkutur oldular :D

Son düzenlenen: 8 Mart 2018
  2. Tek kelimeyle seafight tarihinin en kötü güncellemesi = BERBAT

Specia[L]™~ bunu beğendi.

3. Dayanamadım, yazayım dedim. Kardeşim biraz da olsa değinmişsin ama duygusala kaymışsın. Bu oyun ve şirketin diğer tüm oyunları ile diğer şirketlerin bütün oyunlarında hedef para kazanmaktır. Sadece ''PARA''. Kapitalism diye bir şey var eminim biliyorsundur. İşte bu oyun ve diğerleri de bu kapitalizmden başka bir şey değildir. Onun için duygusal yahut ikameci konuşmalar yapmaktan vazgeçin. Adamlar olabildiğince tükettirmekten başka bir şey yaptırmıyorlar size. Sadece ve sadece tükettirmek. Daha fazla, daha fazla ve daha fazla. Ta ki sen ve diğerleri tükenene kadar. Sonra yeni şeyler[oyunlar veya benzer şeyler ne olursa] ve yeni tüketim metaları[insanları] buluyorlar. Ve bu döngü böyle sürüp gidiyor. Sizler de hayatınızın en kıymetli şeylerinden olan zamanınızı, nefsinizin tatmin olması uğruna faydasız bu tür oyunlarla geçirip heba ediyorsunuz. Bu sistem, bu çark, böyle geçip gidiyor. Dünyadaki sayılı muktedirler insanları maddi ve maneviyeten sömürürlerken insanlarda bunu kimi zaman bilerek kimi zaman bilmeyerek kabulleniyorlar, rıza gösteriyorlar. Halbuki ölüm diye bir şey, hayat diye bir şey ve emanet diye bir şey olduğunu insanoğlu her daim unutmamalı. Düşünmek ve sorgulamaktan hayatı boyunca vazgeçmemeli ve emaneti sahibine aldığı gibi teslim etmelidir.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Mart 2018
    LEON181 bunu beğendi.
  4. Güncelleme çok kötü olmuş ben hiç beğenmedim eskisi daha iyiydi.

5. CJnemo

CJnemo User

Dünya haritası şekil olmuş ama eskisi daha iyiydi.Yeni olanın daha iyi ve kullanışlı olması lazımken garip bir durum...

6. *MV1*

*MV1* User

arkadaşlar size bir tavsiye belirlenecek savaş haritaları hariç kimse kimseyi batırmasın ayrıca sınavlarda kimse kimseye engel olmasın özel günlerde kimse birbirine sıkmasın sıkan alyans oyuncuları cezalandırılsın böylece mümkün olduğunca az parayla zevklice bu oyunu oynayabiliriz.

7. yumi

yumi User

güzel fikir.

8. TCKaptan

TCKaptan User

menfi menfaatler uğruna seti hazırda olan kişilere sesleniyorum bir gün sizde kimse bulamadığınızda kendi kendinize hüküm kurarsınız obası olmayan bir devlet yıkılmaya mahkumdur...

9. janberk

janberk User

Sıkıntıdan iki dakika bir girim bakim belki eski haline dönmüştür diye bakıyorum. Yok arkadaş olacak gibi değil. İki tur atıyorum daha çok sıkılıp çıkıyorum.

10. rustem20

rustem20 User

A oyununa benzemeye başladınız helal olsun .

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Mart 2018
  11. Menetli

Menetli Guest

Selâm ,

Bigpoint harici oyun ismini vermek yasaktır.

Saygılarımla.

12. Eski haline getirin oyunu son güncelleme berbat oldu yorumları okuyormusunuz oyuncuların %95 i beğenmedi güncellemeyi

13. AKHILON

AKHILON User

Son gelen günceleme hakkında ne düşünüyorsunuzi nelerin kesinlikle değişmesi gerektiğini ve bundan önce gelen güncellemelerde en kötü oyunuzu etkileyen şeyler nelerdir bilgi paylaşımı yapalım , örneğin tortuga ışığı son güncelemede baya kötü oldu kullanışsız şahsi fikrim sizlerde bu şekilde örneklerde bulunursanırz sevinirim ...

Son düzenlenen: 13 Mart 2018
    -***YENİLMEZ***- bunu beğendi.
  14. Bence oyun artık inci odaklı olmaktan çıkıp Taç odaklı oldu bu sebeble Taç toplamak için daha makul Npc ler cıkarabilirler.

15. Diğer bir kaç hususdan bahsetmek isterim.
    1. Avantaj Haritaları bence sadece güverte ve isabetten ziyade artık ekstra olarak hasar önleme gibi şeylerde vermeli çünkü artık adam bir vuruyor 120 bin 3 atıyor batırıyor.
    2. Gene yengeç haritasında 40 dalga geçiyorsun 25 ışınlanma veriyor şaka gibi bu iptal edilmelidir.
    3. Diğer online oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da grup halinde kesilebilecek gemiler Örn: Gemi 20m canı var tekbasına kestin 100 bin inci aldın ama 5 kişi grup kurdun o şekilde kesiyosun 35 bin alıyosun gibi.