Gün Işığında Buz Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 16 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. etkinlikte npclerin dpsini yükselttiler buna oranla alınan inciyi de yükselttiler fakat lanetli ve ışık yayanda artış yok bunada bi düzenleme getirseler iyi olurdu. kasmak daha zor hale geldi

2. wolfman_55

wolfman_55 User

ruhlarla alınacak bi şeyde yokki dogru düzgün onu geç kalkanlı kadın ve özgürlük 2 sistemlerinin doldurma surelerini kısaltmıslar biz 1vuruyoruz onlarda 1 vuruyor önceden fullbalyozla 3.5 sanıyede sıkarken bile bizim 2 vurusumuza onlar 1 vuruyordu

3. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

kALKANLI KADIN VEYA ODİNDEN pet yada gemi tasarımı alan varmı arkadaşlar? Yoksa boşamı taç harcıyoruz

4. lombedon

lombedon User

pet ve tasarım sanırım belirli bir ışık yayan ve lanetli ruh kastıktan sonra karaborsada çıkıyor .

5. NePs

NePs User

2bin ışık yayan ruh olduğunda pet ve tasarımı alabiliyorsunuz.

6. paradox07

paradox07 User

dediğiniz pet nokken mi? nokken 1000 ışık yayan biriktirince açılıyor.

7. petin yanında birde tasarım vardı onun için nekadar ruh biriktirmemiz lazım görünüyodu bende karaborsada alışveriş yaptıkdan sonra kayboldu %5 npc isabet özel taşı vardı

8. NePs

NePs User

doğru olabilir 2bin iken baktığımda ikisinide alabilmiştim.

9. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

arkadaşlar; • Kalkanlı Kadın:
    o En çok hasarı veren oyuncu küçük bir şansla Fossegrim’in Ruhu petiyle ödüllendirilecek
    (geri çekilme: Işıyan Drakkar ya da 7 Alev Fırtınası topu - 3. Seviye

• Odin'in Kudreti:
    o Verdiğiniz hasara göre İnci, TP, Lanetli ve Işık Yayan Ruhlar ile ödüllendirilirsiniz.
    o En çok hasarı veren oyuncu Lanetli veya Işık yayan ruhlarla, Sigurd itibarıyla, Antik Nişan ve incilerle ya da küçük bir şansla Odin'in Kudreti Tasarımıyla ödüllendirilecek (geri çekilme: Işıyan Drakkar ya da 7 Alev Fırtınası topu - 3. Seviye)
    o Son vuruşu yapan oyuncu Lanetli veya Işık Yayan Ruhla ödüllendirilecek.

10. Bende 2000 yeşil 1500 sarı ruh vardı aldım,artık hangisi tutmuşsa :D

11. peti ücretlemi alıyoruz ?

12. 1000 ışıkta açılan pet yanlış alışveriş sonucu alınamıyor.Bu tarz saçma şeyler yapılmamalı.Ayrıca etkinlik başında bilgi bile verilmedi son 2-3 gün böyle bir sistem olduğu söylendi.Her zamanki gibi s.s.s. kısmı yetersizdi.

ғrαυde ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  13. boşver bak keyfine biz artık dikkate almıyoruz. baksana tartışmalar bölümüne yazan kimse kalmadı . bigpointi n politikaları cok güvensizlik oluşturuyor

14. Bucalı_35

Bucalı_35 User

Aslına bakarsanız 1-2 gün telafi gün verilmesi gerekiyordu hem oyuna giremedik hemde son 3 gün kala bu tasarım ve petin ne şartlarda alınacagına dair bilgi verildi başlı başına saçmaladı oyun zaten ülkeler arası verilecek tasarım dahi verilmedi böylede devam edecek gibi görünüyor oyun ne zevki nede tadı kaldı

alpar_201010 bunu beğendi.
  15. Macellan

Macellan User

Ülke tasarımı verildi yanlış bilgi vermeyin.

16. NePs

NePs User

Dostum beni yanlış anlama etkinlik çok çok karlı değildi fakat etkinlik dışında yapılabilecekelerin sınırlı olduğunu düşündüğümüzde (bu sana göre değişebilir saygı duyarım) etkinlik gemisi sandık vs açtırarak etkinlik boyunca 1.5k sarı ruh kasılabilir diye düşünüyorum. Ki zaten etkinlik gemilerini almak için yine aynı miktarlarda sarı ruh gidiyor (diğer etkinliklere göre kıyasladığımda yani en büyük tasarım genelde 1k yeşil 1k sarı falan oluyor) Tek sorun taç ile alınmasını bilmeyişimizin getirdiği sorunlar olabilir bu konuda da sonuna kadar destekliyorum.