Gün Işığında Buz Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 16 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. geçmiş olsun evet bu şekilde mağdur olacak arkadaş çok. Bu oyun hakaret olarak çığrından çıkmış lütfen sizlerde sakin olun batmak var batırmak var değmez buraya stres atmaya giriyoruz.

zikicidelikanlı bunu beğendi.
  2. Ben sistemin yanlışlığından bahsediyorum buraya sanki Arapça yazıyorum gibi cevap alıyorum kısasa kısas herkes ceza alsın tamam da cezalar ağır olmasın oyuncu hakları diye de birşey var sistem oyuncu mağdur ederek yürümez anlatmaya çalıştığım bu sadece.

3. usta gemiye paket çekmeyenler için hesap alış satışı yapmayanlar için ya da bot kullanmayanlar için bazı şeyler önemli yaa yüzde 25 indiriminden sezondan kazanılanlara kadar :D

4. Chat Kuralları paylaşılmıyor dostum bir kuralı neden paylaşmazsın? Herkes her şeyin farkında ama buna yapılacak bir şey yok yani kapatacaksın chatini umurunda olmayacak hiçbir şey, oyununu oynayacaksın sadece

5. NePs

NePs User

• Etkinlik gemilerinin darbelerini ve verdiği ödülleri arttırdık.
    • Kuzgunun Alameti sistem gemisinin çıkışını azalttık ve amiral için istenilen sayıyı da arttırdık.

Bunu yapmak demek daha az amiral ve daha az amirali çıkartan küçük gemi demektir. Garip bir şekilde bişiler deneniyor.

zikicidelikanlı bunu beğendi.
  6. NePs

NePs User

Hocam size 1 ay verilse başka küfür edene 2 hafta ceza veriliyorsa o zaman cezaların ağırlığından bahsedebiliriz hatta bunun yanında adam kayırmadan bahsedebiliriz. Sana göre 2 hafta ağır ceza anlamına gelebilir bana göre 2 ay ağır ceza anlamına gelebilir. Farklı hesaplar açıp vpn kullanıp küfür edenlere çözüm getirilmeli bir şekilde tespit edilmeli belli seviyeye gelene kadar chat açılmamalı yada o chat hesaplarının ayrı chati olmalı filo arama kısmında yer almalılar vs bir çok çözüm getirilebilir.

7. DEWIL_TEAM

DEWIL_TEAM User

yine bir facia yamadan sonra etkinlik rezil oldu

8. NePs

NePs User

Her sistemin canı ve verdiği ödül miktarı inci olarak arttı ruhlar ise aynı kalmış. Ruhların fazla kasılmasının önüne geçmek için yapılmış bir yama oldu gariplik ise ortaya çıktı

9. Kuzgunun Alameti sistem gemisinin çıkışını azalttık ve amiral için istenilen sayıyı da arttırdık.

Ya arkadaş her seferinde bağırıyoruz sistem sayısı mega serverlarda yetmiyor.Büyük ban dalgası geldiği halde sistemleri göremiyoruz.Birde itibar kasmamız gerekiyor.Neden niçin hangi fikre göre sistem sayısı azaltılıyor anlamıyorum.

ғrαυde bunu beğendi.
  10. Etkinlik gemilerinin darbelerini ve verdiği ödülleri arttırdık.

2 ruh 2 lanetli veriyor

11. SAyın admin;

Npcler bence taç vermesi lazım, merkez ekibine bu isteğimizi bildirir misin?

12. 15 m cana çıkartmışsınız ama ruhlar aynı,nasıl bir düzenleme bu gerçekten komik.

13. ~Goliath~

~Goliath~ User

Sayın admin arkadaşlar rica etsek kalkanlı kadın tasarımını karaborsaya ekleyebilirmisiniz geçen yılki etkinliğin tasarımı oydu ve güzel bir tasarım onunda olması gerektiğini düşünüyorum

Son düzenlenen: 17 Temmuz 2020
  14. sayın forum yetkilileri kalkanlı kadının hangi haritaya attığı yazmıyor sadece odin kordinatları çıkıyor ekranda bilginiz olsun

15. pamuku

pamuku User

Yeni başlayan biri olarak sevinmiştim. Top alabilir biraz toparlayabilirim diye. Ama oda yalan oldu. Etkinlik npclerinin can değeri artarken verdiği lanetli ruh ve ışık yayan ruh sabit kalmış.

TiryakiHasan ve İNFAZCI~58 bunu beğendi.
  16. BENDEEZER

BENDEEZER User

Son düzenlemeden sonra ne ruh kasabilme imkanımız kaldı nede nişan kasabilme imkanımız kaldı bu dengeyi sağlamanız lazımdı etkinlik zaten taç vermiyor üstüne bide gülleyi taçla almak zorundayız etkinlik tıkanıp kalacak etkinliğin bir anlamı yok.

İNFAZCI~58 ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  17. tasarımlarıda alamıyoz küçük bi şans demişsinizde o bence hiç konulmamış yani sıfır şansa tasrımları alabileciğiz

18. Nokken (oyun içi karaborsa)
    Oyun karaborsasında Nokken peti yok.Hata mı yoksa sonra mı gelecek?

19. wasdsaw

wasdsaw User

Amiral gemilerine taç eklenirse iyi olur, taç vermedikleri için gülle alamıyoruz. Zaten 1,5t canı var insanlar havai ile kesmeye de yanaşmıyor.

20. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

Amiral gemilerine bu kadar dp yüklediniz artık en çok hasar veren oyuncuya direkt tasarım verin bence saygılar